Pogledaj jedan post
Old 20.01.2009., 12:23   #25
Callegari

bok svima,

vidim da je tema dosta stara, ali ovo je za bilo koga tko će naknadno googlati ili tražiti po forumu i naći ovu temu. trenutno pohađam program osposobljavanja u callegariju za stilistu uređenja unutarnjeg prostora.
Program je katastrofa, profa je super za počaskati, ali za predavača nikako. Program ne da nema nikakav logičan slijed, nego je to tako sve nabacano bez glave i repa. Dubina programa je katastrofalna - profa nam redovno ponavlja da trebamo googlati ovo što ona nama kaže na predavanju. hahaha nisam dala 22.000kn zato da mi netko veli da googlam, a na predavanju mi jedva daje mrvice znanja. Npr. neki dan su nam tema bila ormari i na predavanju nismo saznali ništa više od onoga što smo znali. nešto malo smo o tome pričali i glavna premisa predavanje je bila da danas postoje zbilja svakakvi ormari. :-) nije nam niti nabrojala elemente od kojih se ormar može sastojati, a sam bog zna da danas ima stvarno dosta toga. žalosno.
već sam dala skoro pola iznosa i sad mi je glupo prekinuti, no da sam duboko razočarana školom, jesam. Također bih istaknula da polaznici moje grupe dijele moje mišljenje. Jedna cura je odustala odavno, dvije cure sad razmišljaju da odustanu, a za dalje ćemo još vidjeti.

Žalosno je da je u Zagrebu ovo jedna od dvije škole takve vrste i čovjek nema gdje naučiti kako spada. Onaj tko želi znanje nek si nabavi Arhitektonsko projektiranje od Neuferta i uči po tome i neka ne upisuje ovu školu jer će se duboko razočarati. Onaj tko želi samo diplomu, nek upiše jer ide u radnu knjižicu. I da mi je samo znati na osnovu čega je to Ministarstvo znanosti i obrazovanja omogućilo upis u radnu knjižicu???

PS ta profa drži i modni dizajn pa pretpostavljam da se njihov program po kvaliteti ne razlikuje puno od našeg.
bolji_zivot is offline  
Odgovori s citatom