Pogledaj jedan post
Old 02.09.2010., 00:20   #19
Hotel antunović u zagrebu misliš? a karlovac-zagreb je udaljen autoputom oko 40km, brzo se stigne. Možda da vidiš još Hotel Srakovčić u Karlovcu na Korani? Tamo rade i svadbe i lijepo je i iznajmljuju i sobe, a isto je centar grada, pogledaj si stranicu http://www.hotelkorana.hr/

Iskreno, meni ti manje više sve te sale po karlovcu izgledaju eto baš komunistički, ne znam kako da to opišem, sve su na isti kalup i starije i ne znam, niit jedna me se nije nešto pretjerano dojmila niti imam neko super mišljenje ali oept niti baš loše, sve je to slično.

Mi smo evo na kraju dogovorili Mrežničku kuću i jako sam zadovoljna, nije tipična sala ali opet manja je svadba i dj i dobor će se uklopiti u ono što smo zamislili.

sretno u potrazi i rezervacijama, nemoj se samo ništa živcirati, na kraju krajeva sve ti je to slično i kad ti to ukrasiš i dovedeš dobru muziku i drage ljude bit će ti najbitnije da su s tobom samo svi koje voliš i da plešete i veselite se, a najmanje ćete gledati je li sala moderna, nije, kad se uredi svaka je lijepa na svoj način, samo da ti je blizu smještaja eto, stvarno nisam imala pojma da tako problemiraju pogotovo taj Karlstadt, ispada da karlovac ima ne znam koju navalu turista a ono non-stop prazno ili tu i tamo nešto. svašta, zato nam i je takav (ne)turizam...
vina63 is offline  
Odgovori s citatom