Tema: Zbirna tema Zaštita potrošača
Pogledaj jedan post
Old 18.06.2007., 14:01   #6
Koliko se ja sjećam kada je donošen Zakon o zaštiti potrošača to je bila jedna od stavi koja se isticala - da se u roku od 7 dana može dobiti povrat novca, bez objašnjenja zašto vraćaš robu tj. čak ne mora biti neispravna nego jednostavno "ne zadovoljava".

Doduše, u samom zakonu nisam ni ja uspjela to pronaći, ali nisam ga niti iščitala temeljito. Mislim da to na poslovnom forumu nije kompletan zakon, treba naći onaj iz NN i vidjeti.

Moje iskustvo je da su prodavači needucirani i da se jednostavno trebaš zaprijetiti i tražiti svoje pare i tjerati do kraja. Evo mojih iskustava:

1. Merkur - bez najmanjeg problema vratila lampu za koju sam rekla da mi se jednostavno ne sviđa i da mi je previše (imala račun) kao i razbijenu zamijenila za drugu. (INAČE PREPORUČUJEM KAO SUPER TRGOVINU)

2. Konzum - uspjela vratiti stoljnjak isti dan, ali u drugu šihtu jer mi se nije sviđao (uzorak ubitačan na stolu)...nisu najprije dali s pričom o blagajnama i sl., ali sam se pozvala na Zakon i tražila šefa i vratili su mi novac...

3. Privatni dućan - neispravna pegla...nisu mi htjeli dati novac nego zamijeniti za drugu peglu, ali nisam htjela. Insistirala na šefu i pozvala se na Zakon te mi je prodavačica (šatro) dala iz svog džepa!

Moj savjet ti je dođi, reci, naglasi da prema Zakonu o zaštiti potrošača na to imaš pravo u roku 8 dana. Tjerar po hijerarhijskoj ljestvici do kud treba, dok ne dobiješ pare, ne daj da te jebu. I to je to. Sretno!
funnygirl33 is offline  
Odgovori s citatom