Pogledaj jedan post
Old 04.05.2012., 03:12   #606
Quote:
Neozbiljno je da dajes ovakve izjave. Svi pregradni zidovi od knaufa unutar stana su bila karakteristika "zdrpi i zbrisi" firmi privatnika koji su se preko noci odlucili baviti gradnjom i na tome zaraditi.
Knauf i knauf nije isto. Ako ga je neko lose postavio, ne znaci da je materijal los.

Quote:
Zato i pitam, moze li mi netko tko zivi u ovim novim Pionir zgradama u Spanskom, kod okretista autobusa potvrditi da su i svi njihovi zidovi unutar stana od knaufa?
Pregradni zidovi jesu. Potvrdjujem.

Quote:
Ako jesu, ja ti se ispricavam.
Nema potrebe. Ovo je forum.


Quote:
Je da, najbolje staviti 4 ploce sa svake strane, da vidis kak se onda nis ne cuje
Sad vec trkeljas. Duple ploce i staklena vuna su norma.

Quote:
Ko je spominjao siporeks?
Imam knauf zid (veliku sobu podijelili na dvije manje) i zadovoljan sam, kako izolacijom, tako i izgledom. Ali ne bi si mogao zamisliti cijeli stan u knaufu. Ni malo prakticno. Na par mjesta sam postavljao malo teze stvari na zid, sve 5, postoje tiple i druge posebne stvari za to, ali kad ja golim okom vidim da se zid piga, par mm par mm, hm...
Ocito da je lose postavljeno i da nisu postivane nikakve norme. Ja na svoj zid mogu objesiti i cirkular i nista se nece spigati. Pogotovo ne vidljivo golim oku.

Quote:
A piga se, ne moras nista ni staviti, stavi tiplu (negdje na sredinu ploce izmedju dva profila), zavrni vijak, uzmi kombinirke i pocni vuci prema sebi i trzati, da vidis...jebiga filing ko da u limenci zivim
Ponavljam, nema sanse da se ista piga. Pogotovo ne na taj zadnji nacin sto si opisao.
miskozd is offline  
Odgovori s citatom