Pogledaj jedan post
Old 31.01.2007., 14:23   #12
Quote:
lafayette kaže: Pogledaj post
Istinita prica. Dogodilo se 24 Rujna 2006 godine. Bila sam Americi u cijelo ljeto, i 1. listopada sam se trebala vratiti doma u Hrvatsku.u americi je bilo tako lijepo,a doma me cekalo sve od cega sam bjezala-faks, obaveze, neljubazni ljudi, dosada,...Tog dana krenula sam u bus do colorada da posijetim rodjake..prvo stajaliste je bilo u Atlanti..ON je usao, malo sam bacila pogled ali to je sve,sjeo je ispred mene.slj. stajaliste usao strariji bracni par htjeli su sjedit skupa, tako da je ON morao sjesti kraj mene..imao je najplavije oci koje sam ikada vidjela i presladak kaubojski naglasak.imao je 24 god.pricali smo, smijali se, skuzila smo koliko imamo zajednicko,..ja sam zaspala i to na njegovom ramenu, probudila sam se i poceli smo se ljubit.....vani je bio mrak, prolazili smo kroz Tennessee..nedugo zatim ja sam zaspala..dosli smo u Nashville i ja sam se probudila.autobus je stao i morali smo izac..tek sam tada shvatila da se rastajemo.on ide za Indianapolis, a ja nastavljam za Denver.bila sam toliko pospana da nisam bila svijesna svega.vidjela sam mu suze u ocima, jako me zagrlio i nakon toga se vise nikada nismo vidjeli ni culi.dala sam mu broj moba koji mi je bio ukraden sljedeci dan,..nisam mogla vjerovat da mi se to dogodilo..i od tada stalno mislim na njega, nemogu se na nista drugo fokusirat...a kamoli biti s drugim...jeli moguce da je to bila love at first sight..sta da sad radim.
slatka epizoda. jos i gubitak mobitela... zato se sve cini kao mali san...
vidjela sam na glorijinom siteu natjecaj za naj ljubavnu pricu www.gloria.com.hr
hola is offline  
Odgovori s citatom