Pogledaj jedan post
Old 28.03.2017., 13:39   #31
Quote:
Detoxx kaže: Pogledaj post
Dakle,vec dvije i pol godine zivim u braku koji od pocetka nije bio kako treba ali sam zbog nametnutog osjecaja krivnje pokusavala ostati u braku,jer mi se svakodnevno tupilo kako sam propali slucaj ako se razvedem kao sto su se moji roditelji razveli.
Da. To ima svoju cijenu.

Quote:
Imamo dvoje prekrasne djece,dva sina. Koji su zasluzili sve najbolje na svijetu,a ne roditelje koji se kao muz i zena ne mogu podnijeti toliko da ne mogu biti pola sata u prostoriji bez da se stvore tenzije.
Očigledno nisu zaslužili. Sory. Nema to veze sa djecom, već sa Vama oboje.

Quote:
To je ujedno i jedino sto nikad jedno drugom nismo osporavali-cinjenicu da beskrajno volimo djecu i da smo dobri roditelji.
Dobri roditelji koji žive olfo kao muž i žena. Ali dobri roditelji.
Volite djecu, a svaki dan ih lažete? Svašta.

Quote:
Iz tog razloga,kad smo sjeli i razgovarali s djecom,stariji sin je izrazio zelju da ostane s tatom,dok je mladji izuzetno vezan uz mene.
Ne zelim djetetu stvarati osjecaj krivnje,uostalom,slicnih su karaktera.
Uzasno boli,ali postovat cemo njihovu volju.
Ne mislim da me stariji sin ne voli,nego je naprosto lakse sa slicnom naravi.
Uglavnom,predala sam zahtjev za pokretanje parnice,kao,sporazumne, i evo,svaki dan otada pitam se ne bi li mozda trebala ostati nesretna i tuzna i jadna u ovome,umjesto da ih razdvajam?
Ne bi trebala više živjeti nesretno i tužno. Bravo za tebe da si se probudila

Ako ste tako dobri roditelji kao što kažeš, djeca će se brzo prilagoditi i prihvatiti promjene. Osjetit će da ih roditelji vole i da smiju biti svoji pored svojih roditelja. A kada čovjek (dijete) može reći slobodno što želi i kako se osjeća, ljepše se živi.
Želim Vam svako dobro
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom