Pogledaj jedan post
Old 03.11.2017., 00:00   #2021
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Priča je ispričana, misao je prenesena, osjećaj je postignut. Žao mi je što ih nisu svi doživjeli, ali svakom svoje. Mene je "Twin Peaks: The Return" činio iznimno sretnim, svih 15 tjedana, zadnjih nekoliko tjedana i ekstatičnim, toliko da već u subotu nisam mogao zaspati od uzbuđenja što će me dočekati u ponedjeljak u zoru.
Quote:
Lynch fan kaže: Pogledaj post
@Fortinbras
3 sezona itekako ima smislenu radnju, samo sto ona nije servirana na tanjir gledaocu, nego je napravljena tako da ljudi sami sklope kockice. To je Lynchov nacin rada.
Ček, jel na kraju Richard Linda ili je Linda Richard? I zašto bi me to zanimalo? Tko su ti likovi i kakve to veze ima sa sirom? Giant više nije Giant nego je Fireman? Zašto? Nemamo pojma. Kaj je s Woodsmenima? S Malom koja je progutala onu bubu? S Audrey? Di je nestala Annie? Agent Desmond? Zašto je važno prikazati da je Naomi Watts dobila Cooperovog klona na kraju kad ionako leptir sanja da je čovjek? Čemu pojavljivanje agentice Tammy Preston? Da zabacuje bokovima? Što se značajno događa u naselju Fat Trout da bi zavrijedilo pojavljivanje u seriji? Becky i njen dečko žive tamo? Kako se njihova priča uklapa u cijelu seriju? Kako je priča obogaćena pojavljivanjem Ben Hornea i Ashley Judd, čiji je muž jako bolestan? Čemu masakrirati tako predivnu seriju ako nemaš ništa za reći osim da ništa nema smisla? Što smo saznali o staklenoj kutiji iz koje je "eksperiment" iskočio? Što je sa zlokobnim znakom na pik Asu koji Evil Coop traži?
Gomila nepovezanih stvari koje su Lynchu pale na pamet, a koje je netko scenarističkim intervencijama trebao obuzdati...
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom