Pogledaj jedan post
Old 04.11.2016., 11:54   #28
Ma stvar je u tome da te neshvacaju ozbiljno, pa kontaju nes se naljutit ako ne odgovore odma, ne znaci da si dosadna ili sta vec nego jednostavno koliko coviku pustis tako ti i je. I razumin te skroz i u pravu si potpuno jer kad netko vidi da si mu posla poruku moze slobodno napisat ne mogu ti odma odg, ne mogu izac, necu neda mi se itd...
Ja mislim da je problem i u tome sto se ljudima ne da raspravljat iako nema tu nikakve rasprave, ne zele ostavit dojam da im se neda vani, da su u bedu itd, a zapravo naprave vecu "stetu" i ispadnu u k totalno, po meni tribas dat do znanja i ponasat se jednako i tako ili ce puknit ili ce shvatit da su u kurcu, ja sam tako neke ljude istrenira, a ima san isti problem ko i ti.
Jedno je bit ok i tolerantan,a drugo je da te neko radi "majmunom", ako volis sebe nemoj to dopustat, nema smisla i imat ces kvalitetniji odnos, mos rec direktno, to vecinom ne upali i bude kratkog vijeka sa amo rec "polu retanim" ljudima tj. ljudima koji shvacaju neke stvari zdravo za gotovo, onda ide ova druga sema di se ti ponasas isto. Probaj, nemas sta izgubit, samo dobit
__________________
La vita è bella :))
PunmijeKsvega is offline  
Odgovori s citatom