Pogledaj jedan post
Old 14.05.2017., 23:51   #34
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Problem sa ženama (ne odnosi se nužno na tebe) je što mnoge misle da će preko jebanja s nekime doživjeti produhovljeni nivo odnosa. Problem s nama muškima je što mislimo da ćemo kada vas izjebemo na mrtvo ime zadovoljiti svoje neutažive seksualne apetite.
Vi tu gubite.
Seksualni odnos kao nekakva intimna povezanost proizlazi iz obostranih emocija. Tada sex postaje samo dodatak i začin već ionako smislenoj vezi.
Znao sam curu koja se morala prvo pojebati sa svakim tipom da uvidi da li je kompatibilna s njime. Uvidjela ona preko tog jebanja da li je kompatibilna ili ne, nju je svaki lik jednostavno samo htio pojebati i odjebati i preko toga nije zasigurno tražio kompatibilnost jer je, u stvari, to jako debilan način da skužiš da li si kompatibilan s nekime ili ne.
Ona je naravno ostala na kraju isfrustrirana, pojebana, odjebana i ogorčena, no s obzirom na njen karakter (nevezano za njene seksualne apetite) nije mi ju bilo nimalo žao.
S druge strane, kada muško zavoli, onda voli do besvijesti. Žene pak često puno tu kalkuliraju i gledaju na svoju korist u vezi i odjebu potencijalno jedinog tipa koji će ih ikada iskreno voljeti. Jbg - evolucijske 'divote'.
Zaista ne mogu shvatiti generaliziranje

Muski su svi isti/ zene su sve iste ... I ostale fore

Svako je individua i samo on zna sta osjeca, treba, trazi...

Ja u dobrom emotivno-sexualnom odnosu ne da ne gubim, vec dobivam i uzvracam, i partneru i indirektno svima s kojima imam kontakt.
Naravno da prije svega odnos treba biti emotivno kvalitetan. Pa to sam vec i ranije pisala
utisana is offline  
Odgovori s citatom