Pogledaj jedan post
Old 29.06.2017., 12:26   #59
Quote:
TauraDendarii kaže: Pogledaj post
Veci problem je što smo mi pristali na takvu ucjenu i potpisali arbitražni sporazum. To je najveća greška i zato smo ovdje gdje jesmo. Ali Slovencima čak i takav sporazum koji je napisan za njihovu korist im nije bio dovoljan, pa varaju i muljaju sa sudom i na kraju nam daju povod za izlazak.

Pravno gledajuci, moguce je kako nismo imali potpuno pravo za jednostrani izlazak, ali trebamo ostati čvrsti jer ako je Slovenija mogla ucjenjivati sa ulaskom u EU kako bi dobila takav pristrani sporazum, onda i mi možemo malo prilagoditi pravila i jednostrano izaći iz kompromitirane arbitraže.

Da trebamo ostati cvrsti,ali sada ce se tek vidjeti da li ce Vlada ostati cvrsta ili ce kao pickice da se naguze Sloveniji i EU...
Nekako mi nasi politicari djeluju mlitavo,kao boli ih uho za sve ovo,da ne bi na kraju bilo "Pa sta ovo bi"...
Nisam jos od nikog nasega cuo ne damo ni pedalj zemlje ili mora..braniti ce mo to po svaku cjenu...Nego samo Becka konvencija,jebala ih Becka konvencija koja izgleda ne vrijedi ni za koga...
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Odgovori s citatom