Pogledaj jedan post
Old 16.10.2017., 13:09   #4284
Quote:
Bodul2a kaže: Pogledaj post
A to je zaista u najmanju ruku zanimljivo. Rekao je kako je u Jugoslaviji početkom šezdesetih godina srušena 31 sinagoga (broj je za mene irelevantan, relevantno je da su u Jugoslaviji pod Titom rušene sinagoge).
Ovo je lako provjerljivo. Bujanec laže.

Čisto da ne prođe ispod radara, svako buduće ponavljanje ove laži će se kažnjavati, čak i u obliku "nisam ja nego Bujanec". Podsjećam na ono što smo već puno puta pisali, a to je da odgovornost za napisano na forumu snose forumaši.

Quote:
Bodul2a kaže: Pogledaj post
Uostalom, Kajin, siguran sam nije desničar, on je o makinacijama istarskih IDS-ovaca govorio više puta. A da su IDS-ovci danas najglasniji antifašisti, to je činjenica.
Kakve veze makinacije IDS-a imaju s antifašizmom? To što se IDS-ovci na sva zvona pozivaju na antifašističko naslijeđe ih ne čini imunima na gospodarski kriminal; baš kao ni što stranke desnice nisu samo zato što su ideološki desno ujedno i kriminalne organizacije.


Da se IDS-u ima što prigovoriti, o, itekako ima. Imaju i Istrijani štošta za reći o dvadeset godina IDS-ove vladavine, neovisno o vlastitom ideološkom opredijeljenju. I naravno da o tome nećeš čuti u mainstream medijima. No razlozi nisu u tome što su se orgnuli ruhom antifašizma da bi krali nego u tome što mainstream komercijalni mediji uvijek pogoduju sprezi politike i gospodarske muteži, s jedne strane, i što u centraliziranoj državi kakva je naša, događaji iz pokrajina bivaju medijski slabo ili nikako popraćeni.

Zadnje uređivanje klonka : 16.10.2017. at 13:27.
klonka is offline  
Odgovori s citatom