Pogledaj jedan post
Old 11.11.2017., 03:31   #3855
Quote:
napridnasi kaže: Pogledaj post
Ovi niti ne prati Hajduka

Sve šta je nabroja tek Kos počeo radit u značajnijoj mjeri, pogotovo ovo uspostavljanje suradnje sa malim klubovima po dalmaciji i šire, potez ne za pet nego deset, nešto šta se prije ni sanjati nije moglo. Akademija na putu da bude teški vrh, nikad sa većom guštom nisam pratija mlađe uzraste, a prva momčad koliko god neki tu prdili puno bolje izgleda nego prije Kosa. Infrastruktura itd. neću niti govoriti.

I sad bi to neki sve zaljuljali i doveli u pitanje jer prva momčad šta!? Četvrta sa istim brojem bodova ka treći u sredini prvenstva?

Jeba me pas ne kontam, ne razumim nikako, ako se bude ovako stupidno, nepromišljeno i nestrpljivo reagiralo onda projekt nema šanse.

A nema ni logike jer oni nestrpljivi su svi protiv ovog modela, njima se ne da gradit dugo oni žele trofeje.

Oni koji ne vide napredak i govore da se loše radi i da triba prominit upravu i/ili NO nisu dobro promislili o čemu govore jer argumentima to ne mogu poduprijeti, sve se svodi na neko osobno i subjektivno nezadovoljstvo kojemu su uzrok njihova nerealna očekivanja.
To ne znači da se mora biti zadovoljan ili nekritičan, dapače, ali se mora biti objektivan i promišljen tako da kritika ode na pravi stranu a ne da se štrapa po svemu šta naiđe iz neke frustracije.

Ukratko, Kosu je zadatak voditi cijeli klub naprid i cijeli klub ide naprid i to dosta velikim koracima, malo šteka prva momčad o ti najviše u voljnom momentu, u glavi. Dokazali su da imaju kvalitetu i da mogu dobro igrat tako da priča o škartu koji je Branco doveo ne drži vodu.

Negdi je drugo puklo, trener je platija buletu jer je za taj problem najizravnije odgovoran i sad uprava mora naći riješenje jer im još traje mandat. Neka novi trener digne momčad i napravi selekciju, ako sad budemo išli u neke izbore pizde materine sami ćemo sebi podapet nogu i umisto riješavanje problema stvorićemo deset novih.

Pa ko garantira da se svi promine da će to onda bit bolje, pa ćemo tako olako ići minjat. Ajde prigledajte kandidate na prošlim izborima, za koliko njih mislite da imaju energiju i poduzetnost Kosa i da bi počeli ovoliko projekta kao on?


Potpis. Prijevremenim izborima bi vjerojatno dobili jos losijeg Kosa. Kada sam ukazivao na nepromisljenos prosle smjene i bio skeptican prema Kosu napadali su me da sam "Brbicevac" isti ovi koji bi sada mijenjali Kosa na silu.

Nema tu Brbicevaca i Kosovaca, vec ekipe koja razumije i nerazumije model. Nazalost, trenutno igleda da su ovi koji razumiju manjina.
illyrians is offline