Tema: Rak pluća
Pogledaj jedan post
Old 24.02.2007., 21:55   #233
Thumbs up Hrabro - It's not over!

Slucajno sam naletio na ovaj forum i citajuci shvatio da koliko god ljudi bili u bezizlaznom polozaju, uvijek pokusavaju naci rijesenje.
Istina je da postoje brojna iskustva, tvrdnje, reklame, o ucinkovitosti pojedinih metoda/pripravaka u lijecenju tumorskih bolesti...na svakom je da pokusa i uvjeri se sam za sebe.
Zasto mislim tako? Ja sam po obrozavanju i radnom iskustvu cijelo vrijeme bio uhvacen u "nevidljivu mrežu" poimanja da standardna medicina zna/cini najbolje za bolesnika. Posljednje 2 godine stvari su se pocele mijenjati iz korijena jer sam bio u direktnom okrsaju s adenokarcinomom, metastaze na jetri (stadij III) dijagnosticiran kod ujaka.
Prekopavajuci literaturu, statistiku i drugo vidio da cijela stvar ima lose predznake. Na molbu ujne a i vlastitih interesa (familijarna adenopolipoza runs in a family), slozio sam popis stvari koje bi mu mogle pomoci da lakse prebrodi cijelu stvar. Nakon operacije slijedila je kemoterapija i zracenje. Nakon 6 ciklusa kemo uz stalno uzimanje pripravka na bazi meda i ljekovitih biljaka (njih 12), nije vise bilo metastaza. Zracenje je otkazano. Ne moram niti spominjati kakvo raspolozenje je bilo tijekom Bozica (saznao nalaze netom prije).
Cijelo vrijeme kemot je bio odlicne kondicije, volje, bez znacajnijih nuspojava koje su uobicajene, i naravno dobrog apetita. Dobio 4 kg!
Radi njegovih iskustva, kako to obicno slijedi, uglavnom preko prijatelja i drugi su postali zainteresirani za pripravak. Zasad, njih ukupno 6 redovito uzima pripravak, naravno razlicito vrijeme. Dijagnoze su takoder razlicite (adenokarcinom - tumor pluća, tumor ovarija, melanom, tumor debelog crijeva, oligodendrogliom - tumor mozga, tumor dojke). Kod svih se ponavlja ista prica. Smanjenje nuspojava kemoterapije, dobro raspolozenje, dobar apetit i porast tezine...te najvaznije regresija tumora prema klinickim nalazima.
Sastav pripravka nije tajna i ispod je popis. Naravo radi se o odredenim ekstraktima (frakcijama) i izbor pojedinih komponenti nije slucajan. Etnoloski i znanstveni nalazi bili su vodilja izbora, a odredeni lab testovi koje sam napravio potvrdili su tzv. rationale da udu na popis.
Ovdje isticem: pripravak uzima se kao suppl uz kemoterapiju, ali je ga uzimam kao profilaksu (gore navedeni razlog). Osim discipline uzimanja 3x dnevno, nema nikakve druge promjene u rezimu zivota.

U pripravku su odredeni ekstrakti razlicitih biljaka / gljiva, proizvoda pcela:
Sikavica
Zeleni caj
Bijeli caj
Gorka naranca
Morinda (Noni)
Lycium
Kurkuma
Reishi
Coriolus
Cordyceps
Polyporus
Maitake
pelud
med
maticna mlijec

Nadam se da sam mozda malo prosirio cijelu diskusiju. Za pojedine navedene komponente u tijeku su i klinicki pokusi.
Cresco is offline  
Odgovori s citatom