Pogledaj jedan post
Old 06.05.2010., 13:14   #84
Quote:
Žena kaže: Pogledaj post
Bok draga, eto upravo o tome ja pričam...teško da će itko to razumiti tko to nije prošao...najlakše je tuđim k***** gloginje tući...

Eto vidiš tebi je trebalo 15 godina da skupiš snage i da odeš... možda i ja jednog dana smognen snage....ako se nastavi ponašati kako ne treba


Valjda sam sad dobro kvotala..najte me opet kazniti

Ženo..ovo tvoje možda je van svake pameti.No ajde da recimo razumijemo.
Teško je priznati da nešto nije uspjelo kak treba i da smo pogriješili.Da li je to kolač,farbanje zida ili jad od muža..uvijek nekako bude "Ah što će susjedi i familija reći i pa nije tako loš.Ima lipe oči i toooliko smo već skupa"I??
Onda pročitaj sve svoje postove tu ponovo i pitaj se zakaj si ih vragu napisala.Samo kao ispovijed jada?Čemu?Da te netko žali i tapka po glavi dok ti trpiš više nego smiješan način komuniciranja i odnosa u tvom tzv.braku.
U kranjem slučaju ti se ne moraš razvesti i napustiti ga ali moraš postaviti neke uvjete za tvoj ostanak u tvom braku.Bez obzira na strah i deranje.Reci mu da ne priznaješ njegov stav i izvlačenje i da to mora prestati jer si ti nesretna.Nisi se udala da trpiš nego da uživaš u braku.Kaj si ti Crveni križ za sebične manipulatore?
Živiš sa njim u braku zbog udovoljavanja njegovih djetinjastih hirova,zbog toga jer u tvom kraju aaa sve su "vrijedne" žene u braku,zbog susjede Mande ,navike ili zbog sebe i sreće svojega djeteta?
Kako će te on poštovati kada ti sama sebe ne poštuješ i dozvoljavaš takvo verbalno i emocionalno nasilje koje on vrši nad tobom i djetetom.Nitko zapamti ...ne poštuje slabe i ponizne ljude.Mnogi ih i preziru.Nitko ne voli slabost a meni se čini da si ti slaba osoba.n to zna.Inače zapitaj se..
Sretna si?
Čekaš da te prebije?Da li je to dovoljan razlog za promjene?Ovako je to sve velika žaliona i ljutnja i predbacivanje"nitko me ne shvaća" na one koje te potiču da promijeniš nešto konkretno.
Bile su mnoge žene u takvoj situaciji,nisi ti jedina i Tatom je ta koju bi trebala proučiti i slušati a ne netko tko samo pokazuje razumijevanjeeeeeee do neba.
Od razumijevanja nitko još nije promijenio stvari na bolje.Pune su bolnice i skloništa žena koje su stalno pokazivanle samo razumijevanje i nadu da će eto on sam sve shvatiti.
Ne bum više jer se bojim da do tebe ne dopire ono što ti želimo poručiti .Ne znam ovaj mi topic ne djeluje samo kao opća Žaliona inače na vrhu ne bi bili podaci o sigurnim kućama za žene i djecu žrtve nasilja .
Nadam se da te neće izmlatiti i da ćeš s vremenom bar zavoljeti to udovoljavanje njegovim smiješnim prohtjevima jer dušo..ti vidim ne misliš mijenjati išta.Ni razgovorom ,ni zahtjevima ni odlaskom.Čekaš da se stvari same promijene.
Kak ide ona poslovica?
Stvari koje se ne popravljaju samo se pogoršavaju.Sretno.

I da...i ti isto stavljaš toga svoga lošeg ,sebičnog i zahtjevnog muža ispred sreće i mira svoga djeteta.Ispred sebe.Ne znam ..valjda odgoj.
Oprosti ali po onom što si napisala za svoju mamu ..tvoj je tata nije cijenio više zbog titranja i udovoljavanja njegovim bubicama a i tebi je to smetalo.Ne daj Bože da tebi tvoje dijete tako nešto za desetak godina predbacuje.Djeca nisu glupa vide i čuju a najviše osjete.Vrit i privat vrtić ako je mama jadna a tate se boji jer nema kontrole nad sobom i ne zna pokazati nježnosti ...
Mislim da živiš jako komotno i da se možda ima love pa da je i to razlog da ne želiš ništa više riskirati ili mijenjati.Oprosti ako griješim.
Uostalom imaš gore na prvoj strani sve brojeve telefona ..bar kao psihološku pomoć.
Možda i zapišeš koji broj.

Zadnje uređivanje pozitivax : 06.05.2010. at 13:33.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom