Pogledaj jedan post
Old 08.05.2010., 07:45   #93
Quote:
Depression kaže: Pogledaj post
I jos se nisam oporavila od svega, upala sam u veliku depresiju, baš zbog toga što sam uvjek mislila da sam ja kriva, pa i nakon što sam otišla. I tko zna koliko će mi trebati da se oporavim....ali evo, na dobrom sam putu svaki dan vidim neki pomak. Ako ja ne funkcioniram, ni moje dijete ne može. Borba je velika, al isplati se za svaki trenutak proveden s mojim djetetom u miru...za kojim godinama vapim...



Kao što je i Positiva rekla, depresija je normalan slijed nakon tolikih godina zlostavljanja i zatočeništva. Proći će. Ako vidiš da ti predugo stvara probleme odi liječniku po neki antidepresiv koji će ti pomoći da prevladaš ono najgore. Kasnije će biti lakše. Imaš razlog za borbu - svoje dijete. Koje, vjerujem, sada živi punim plućima. I tvoja će pluća uskoro početi udisati punim zamahom, samo im treba vremena da se naviknu.
Krivnju izbaci jer nisi kriva ni za to što je on kreten, ni za to što si bila u tom paklu. Otišla si čim si progledala.
Malom pruži puno ljubavi i razgovarajte. Puuuuno razgovarajte o tome što se zbivalo. To će mu pomoći.

A krmka prijavi policiji i centru za socijalni rad.

I čestitam na hrabrosti . Puno je više hrabrosti potrebno za otići iz takvog pakla nego za ostati. Kad si to usojela, možeš sve
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom