Pogledaj jedan post
Old 09.11.2017., 16:48   #1028
Quote:
LuloLolu kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Imam pitanje i svaki prijedlog,mišljenje ili savjet su dobrodošli. Naime, nemam pojam nikakvog o gradnji, građevinarstvu, dozvolama, ničim, ali imam volju i voljela bi u dealu sa građevinarom jednim graditi app na moru, 5 apartmana od kojih bi on uzeo kao u deal 2,a meni ostala 3. Nemam zemljište, kupila bi ga 200-300 m od mora za cxa 70.000,00 eura. Zanima me da li je to moguće ili je ideja glupa, tj. koliko je potrebno još novaca cca. za projekt, dozvole, priključke i sve ostale namete koje nemam pojma da i postoje. Hvala puno na odgovoru.
Možeš, ali ne na mjestima gdje biti htjela imati zemljište. Recimo, sjeverna strana otoka Brača, nemaš ceste i slično, moglo bi se i jeftinije. Ili neka mjesta, tipa, Marina pored Šibenika, zimi ozonska rupa, ljeti kaos, nema vodovoda, sve u betonu oko tebe, nigdje veze, cesta... onako.

Na lokacijama takvog tipa, mogle bi biti cijene cca ispod 150 eura, s tim da ne znamo na kakvu kvadraturu ciljaš.

Quote:
Pitralon kaže: Pogledaj post
evo još jedne, odakle li samo ovakvi izlaze, gospođo, za 70000 eur moš kupit 300 kvadrata zemlje jedino 5 km od mora u pripuzdinoj donjoj
Može, ali ne baš neke atraktivne lokacije, već sam naveo gore iznad.

Quote:
dsvbo kaže: Pogledaj post
Sto se mora tice, po meni su vrhunske lokacije uz samo more, a odlicne lokacije max. 200-300 metara do mora. I to je to.
Naravno da se radi i o drugim parametrima, ali ako cemo samo o udaljenosti do mora/plaze mislim da je to otprilike tako, nacelno govoreci.
Kako kome, ja bi uvijek birao brdo iznad grada, s pogledom.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom