Pogledaj jedan post
Old 14.04.2011., 23:08   #4
Quote:
Čovjejk je beskrajno kreativno, umno i inovativno biće i nikako ne mogu prihvatiti činjenicu da su svemirci izgradili ovo ili ono
ne nužno "svemirci" nego mi, uz njiuhovu pomoć normalno.

Quote:
Danas čovjek ima tehnologiju za putovanje po svemiru, bližem svemiru i ne razumijem zašto je teško razumijeti da je i tadašnji čovjek imao napredne ideje. Raspolagao je s onim što je imao, za nas primitivnom tehnologijom, a nikako nisu bili primitivni.
Pazi sad ovo, uz svu današnju tehnologij koju MI danas imamo bi bilo teško, gotovo nemoguće duplicirati, ili približno napraviti kao što su to radile stare civilizacije (a pazi sad ovo) koje nisu imale pismo, što su stručnjaci i potvrdili.

Znaći neka stara civilizacija koja ne poznaje pismo je u stanju izgradi građevinu koja se mjeri u stotinama tona, koje ostaje skoro netaknuto do današnjih dana i napravljeno takvom preciznošću (znači sklapanja kamenja jedan na drugog) da bi danas to teško ponovili. -rea rajt

Quote:
Za većinu gore navedenih primjera ima logično objašnjenje
Molim te prosvijetli me kako su uspijevali micati i tako fino sklapati kamanje koje teži 10, 20, 30 tona i više.

Quote:
Prvo što mi pade na pamet jesu izdužene lubanje na Easter islands.
I danas postoje narodi u Africi i Južnoj Americi kojima je iz nekog razloga fora svojoj djeci tako oblikovati lubanje.
A nisi se zapitao kako to da su plemena na posve drugim krajevima svijeta, koja očigledno nisu imala kontakte jedna sa drugima, eto sasvim slučajno radile iste stvari
__________________
Rutinski :kava:
Bong! is offline  
Odgovori s citatom