Pogledaj jedan post
Old 02.07.2011., 19:00   #10
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
Pa upravo tako i ja zato me i cude izjeve nekih frajera kako oni sve te simptome vide


E vidiš, nisam htjela u tom smjeru ici, nije stvar u glumi, niti u tome dali bi mogle ili ne, nit ja glumim...već u tome dal bi te tip mogao skužiti da glumiš.

Ja mislim da je to gotovo nemoguće, a u prilog tomu ide i činjenica što nismo sve ko klonirane s identičnim orgazmima.
No, potreba za prepoznavanjem simptoma proizlazi iz toga da imaš potrebu utvrditi jel netko fejka ili ne.
Zašto bih se ja pitala jel netko može prepoznati fejk od ne fejka, ako se ne opterećujem time kako izgledam dok svršavam i ako ne fejkam?

Tj. kako možeš tvrditi/prepostaviti da ne mogu prepoznati ako nisi fejkala?

Evo ti jedan efikasan primjer, iz totalno drugog područja.
Bacanje novčića. Vjerujem da znaš da je vjerojatnost da padne pismo 0.5?
Profač je dao studentima da bace novčić par stotina puta i zapisuju P ili G ovisno o tome što padne i da mu predaju papir.
Predali su.
Uspješno je detektirao sve koji su fejkali.
Kako?

Trudili su se raditi distribuciju tih P i G slova da to 'liči'. U stvarnosti, i po 6-7 puta može za redom pasti pismo.

Kakve ima veze? Pa, takve, što fejkanjem obično ekipa pokušava dočarati 'idealni i prepoznatljivi slučaj'. Stvarnost nam kaže da ima svega.
Da ti netko svršava uvijek na isti način, ne bi li se zapitala?

I ona vjećna istina - ljudi koji ne znaju varati - budu uhvaćeni. Majstori teško.
Postavlja se pitanje - čega si majstor ako fejkaš vlastiti orgazam?
__________________
A rose by any other name would smell as sweet.
Ashtaroth is offline  
Odgovori s citatom