Pogledaj jedan post
Old 18.06.2011., 01:17   #15
lijecenje dijabetesa 1 i 2[hipo, hipo-hiper glikemija, hiperglikemija]

U mom pisanju o dijabetesu citaocu ce mozda biti nejasno , sta je napisano , ali vjerujem da ima odgovor, samo pazljivo da cita.Jer ja nepisem standardnim nacinom [a to znaci cuo rekla kazala]. Ja pisem iz iskustva u
lecenju diabetesa ljekovitim biljem samo iz iskustva---------------------
-----------------------------------------------

Bez obzira da li je u pitanju diabetes 2i 1
Druge metode nespominjem , zato sto mislim da svako ima pravo da pita ili da cita , ili da postuje tu metodu lecenja .Ja imam svoj metod i nacin lecenja diabetesa-ljekovitim biljem.

U lijecenju dijabetesa 2 ili kod hipoglikemije[ mislim nizak nivo secera ili koma.]Najtezi oblik. Osoba koja jedan ili vise puta dnevno pada u predkomna stanja. Da li postoji mogucnost izlecenja sto znaci da oboljela osobe ne pada vise u kome dijabeticke .

Kazu kolicina ugljenohidrata igra ulogu ili moras mjeriiti nivo secera nekoliko puta, ili moras uzimati slatko .... Vjerujem da nije tako.Sta interesuje oboljelu osobu -normalno da nema vise predkomna stanja i strah od dijabeticke kome.

A drugo su sve teorije i price .A zasto ovo kaze normalno da ima razlog.

Koji godj sajt forum citas uvjek je sve isto , samo pisci drugi .[pisanja o dijabetesu,lijecenje dijabetesa].A kada obican citalac pita uvjek isti odgovori.

------------
Tema dijabetes [nastavicemo]
fito is offline  
Odgovori s citatom