Pogledaj jedan post
Old 02.12.2004., 20:19   #14
Na što misliš?


Brine me jedna glupa sitnica. U zadnje vrijeme (inače, nisam praznovjerna i sl.) osjetim povremeno u stanu neki neugodan miris. I to samo u jednom dijelu sobe dok korak dalje ništa. I to u različitim sobama. Iz čista mira, bez objašnjenja. Kako sam nepušač i stan je nov, nema nikakvih čudnih mirisa. Ovo se pojavi na 3-4 minute, na 2-3 kubna metra i nestane. Kako došlo tako ošlo.

To me uznemirava zato što sam negdje pročitala da je to prvi znak nekakve crne magije bačene na osobu. Ne želim i nisam praznovjerna iako sam imala prilike vidjeti da se ljudi time bave. Uvijek sam vjerovala da svojom osobnom aurom i energijom mogu obraniti sebe od takvih sra..a čak i ako bi se netko time i bavio.

S obzirom na moju inteligenciju i obrazovanje teško mi je uopće razmišljati o tako nečemu. No, bilo mi je teško i otići bioenergetičaru, ali mi je blio toliko slabo da sam ipak otišla. I od tad mi je bolje. On ništa nije komentirao....pretpostavljam da bi, da zna nešto o tome ili da eventualno nešto u tome ime.

Naime, kako sam dosta intuitivna primjetila sam da jako loše spavam, ne podnosim ili taj krevet ili položaj ili nešto...trpim česte glavobolje i sl., a što prije nije bio slučaj, dok se nisam doselila ovdje. U zadnje vrijeme osjećam se uznemireno i nesigurno i konstantno imam neki osjećaj kao da nešto pokušava atakirati na neki moj oklop (auru?) i imam dojam da to još drži, ali nisam sigurna zašto to osjećam. Ako se tako osjećam, možda se nešto i dogadja?

Ima li tko iskustva? Što mislite o ovim čudnim neugodnim mirisima?

Ja nisam išla u crkvu, ali razmišljam o tome da pozovem svećenika da posveti stan. Ne znam kako da tome pristupim, jer sam samo krštena, ali ne znam ništa o tome. Mislite li da bi pristao, kad mu to kažem?
TsunamiGirl is offline  
Odgovori s citatom