Pogledaj jedan post
Old 25.05.2004., 15:49   #14
Quote:
dora kaže:
Joooj, ja sam probala svu silinu boja i nis mi ne valja. Trenutacno sam u fazi Keunea (jel se tak pise ) i relativno sam zadovoljna, boja je crvena, al se isto kao i druge dosta brzo ispere (za koja 2-3 tjedna, sto mi fakat ide na neku stvar).

No sa Lorealom je bilo najgore. Misim, oke sve to, u tom pakiranju se dobiju i rukavice i ono za pomijesati - al jebes ti to kade mi boja, onakva kakva treba biti stoji tjedan dana. Misim a nemrem se bas bojat svaka 3 tjeda, pa otpast ce mi kosa

Garnier sranje sam kupila jednom i nikad vise. Misim... boja koja je meni ispala na kosi nije ni bila slicna onoj na pakiranju. WRF???

Uglavnom, stavljala sam svojevremeno i kanu i prljeve... kana je bila oke jedno vrijeme, al onda nakon nekog vremena se nije htjela primati pa sam odustala od egzibicija s njom. Preljevi ko preljevi, stajali par pranja i pa-pa (to mi se ne da, preljena sam za to).

I tak.
moja seka koristi palette crvenu jednu. i super joj ispada, ne ispire se niti malo. možda je to jer se farba u crveno već nekih 5 godina? uglavnom, farba sam izrast jer joj je boja stvarno ne ispire. probaj sa tom bojom.
Iva is offline