Pogledaj jedan post
Old 25.10.2010., 14:47   #17
Help

Dakle, ja znam da više ništa ne znam

Nazvala sam Petrokov servis (zaduženi za naš plinski bojler), oni ne rade instalaciju plinskog štednjaka, nego samo bojlera. OK

Nazvala sam Gradsku Plinaru, oni ne rade instalaciju plinskog štednjaka, ako postoji sustav plina u stanu, to je to, što se njih tiče. Za instalaciju plinskog štednjaka treba zvati ovlaštenog plinskog servisera. OK

Nazvala sam Gorenje servisni centar i rekla da ćemo kupiti Gorenje plinski štednjak i hoće li nam oni instalirati štednjak, kaže ženska da hoće, ali će nas to koštati od 200 - 450 kn , ovisno o tome što će serviser raditi, ne zna cijenu unaprijed Pitala me imamo li ručkicu/ventil u kuhinji, ja rekla da nemamo, glavni ventil dovoda plina je u hodniku. E, kaže ona, onda prvo trebate zvati Gradsku plinaru.

Dakle, s obzirom da dosad nismo imali gradski plin, osjećamo se potpuno izgubljeno. Molim dobre duše koje imaju iskustva i znaju što nam je činiti, dajte me uputite Hvala vam do neba


Quote:
ivoz kaže: Pogledaj post
Za plin smo nazvali stričeka plinara koji nam je za nekih 150 kn spojio plin, promjenio dizne i naštelao ih. Plinaru boli neka stvar kak ćeš to spajat.
Jel taj striček plinar ovlašteni i izdaje račun? Može riješiti ovo moje gore opisano? Daj mi pliz pošalji njegove podatke na PM. Hvala
Magali_B is offline  
Odgovori s citatom