Pogledaj jedan post
Old 29.03.2009., 20:05   #54
Quote:
Neuson kaže: Pogledaj post
Ne znam Edgare preko koje si banke radio uplatu, no eto da si to radio preko PBZ-a, saznati tko se krije iza nekog broja je mačji kašalj jer tajne nema.
a šta misliš preko koje - svoje omiljene zabe

Quote:
Lavica02 kaže: Pogledaj post
u ovom slučaju su ti mogli dati podatke ... zapravo trebalo je ići na način da službenik kontaktira primatelja, ukoliko to ne urodi plodom, a na tvoje traženje, banka (mislim da je čak i dužna, ali nisam ziher) ti može dati podatke jer ti novci ne pripadaju tom primatelju i ti ga možeš zbog toga tužiti ... znam za jedan slučaj gdje je to tako i bilo pa ....
dati podatke pa telefonirao tri dana ni do nekakve šefice nisma mogao doći koja je to kao jedino mogla odobriti, mislim....prvi je dan bila na sastancima, drugi dan na gablecu a treći je već bila na porodiljnom

onda slao mail...nikad ni odgovora dobio a kamoli što drugo

Quote:
PetBorut kaže: Pogledaj post
Ne smije mu naravno banka dat podatke, pa kako bi to izgledalo kad bi banka tako davala privatne podatke svojih korisnika?
a kak to izgleda kad banka prčka po mom računu, a po tuđim neće da pronađe moje pare?
Quote:
PetBorut kaže: Pogledaj post
Ono sto moze je podnjet prijavu protiv anonimnog "pocinitelja" koji je prisvojio novac koji mu ne pripada (no to nije kaznenom djelo).
da, i eto nam nove napete epizode CSI Las Vegas, pardon CSI -ZABA
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom