Pogledaj jedan post
Old 10.09.2010., 21:32   #16
Quote:
sunflowers kaže: Pogledaj post
pozdrav svima...

podijelila bih svoje iskustvo i stavove

prije 3mj. umro mi je tata s kojim sam bila jako povezana za njegova života
u ovom materijalnom svijetu, umro je iznenada i bio je to šok za sve.
- prihvatila sam njegov odlazak u drugu dimenziju sa stavom da je on tako htio
(nikada se nije uklapao u ovaj sustav životnih obrazaca)
te da je sada našao "mir" , tako sam se tiješila da ne trebam patit jer je to njegov put duše i nadala se susretu u onoj dimenziji da mu predam ljubav koja me ispunjava a on ju je stvarao.

usnula sam san... jeli to susret?
u rodnoj kući pokojnih bake i djeda(umrli su prije 4god. - također bili smo bliski)
njih troje, sve puno ljubavi, grlimo se - tada osvijestim da sam u snu.
svi su bili u bijelom i sretni, smireni...a ja dišem jako plitko skoro kao da se gušim, pričala sam samo sa bakom a s njima gestom ne vokabularom.

baka mi objašnjava kako smo u međuprostoru u kojem ne smijemo dugo boraviti, te da zato tako dišem i da je to za mene vrlo opasno jer sam na granici, a i njima je vro teško doći.

opraštamo se, vani je zora i tri elipsaste izmaglica svijetla kojih se bojim a jako me privlače te mi baka preusmjerava pažnju i govori da je to za njih,
govori mi da su me došli posjetit i da nezna hoće li moći opet doći ali neka ja znam kako je uvijek netko od njih uz mene.

postavljam joj pitanje postoji li "vrhovna energija, bog, hare krišna i dr."
kakva sam ja za njih energija...

budim se u drugi san uzimam sat na njemu je 5h vani je zora,
konačno se budim u stvarnosti uzimam sat vani je 5h.
stvarno čudan san,moram priznati....ima neko značenje... jako lijepo u snu što su ti objasnili da su te došli posjetiti, al da nemožeš biti s njima jer ipak su oni umrli ali ja sam sanjala sličan san kad je moj otac umro isto sam bila vezana za njega, bar u zadnje vrijeme prije nego će umrijet..sanjala sam da drži moje dijete u naručju mali je tada bio svega godinu dana,rekla sam mu tata nemoj držati malog ti si umro,predao mi ga je pomilovao me po ruci i nestao u snu....taj dan sam bila u velikom šoku i nisam mogla doći sebi,ja ovako gledam na to...pošto je jako bio bolestan prije nego će umrijet nismo mu dali da drži malog ,jer je bio prebolestan ,da se ne napreže ,zato je on njega u snu držao u naručju valjda da se oprosti od njega....eto žalosno jako....ali da se vratim na tvoj san.....došli su te posjetit ,da to je bio susret i vjeruj u to....ipak je to tvoj tata,baka i deda...koga će posjetit drugog- ako neće tebe putem sna....budi sretna zbog toga....eto lijep pozdrav

Zadnje uređivanje sheera : 10.09.2010. at 21:47.
sheera is offline  
Odgovori s citatom