Pogledaj jedan post
Old 23.08.2012., 11:06   #74
Quote:
pizdekalo kaže: Pogledaj post
tek u petom

nas je bilo dosta klinaca u zgradi, i svi smo jedva čekali krenuti ,onako veliki, sami u školu
starci su nas vodali u školu jedan ili dva dana prvog razreda radi pokazivanja zebri i prijelaza na kojima obavezno treba stati. a i da vidimo gdje je škola
isto je bilo oko 20-30 min (dječjeg) hoda, ali smo znači od prvog razreda išli sami (ne svi grupno jer bili različiti turnusi). nikome se ništa nije dogodilo. također smo se vraćali sami.
starci su zbog posla, buraza i mene znali ostavljati po cijelo popodne doma (ja oko 3-4, on oko 6-7god tada, pa nadalje). dobili bi par zadataka što moramo obaviti, i nismo smijeli nikome otključavati vrata. nikad se ništa nije dogodilo, da bi nešto razbili ili napravili poplavu...bili smo mirna djeca...jer da se dogodilo dobili bi batine

Ma koliko se sjećam, ja svoje nikad ništa nisam ispitivao u nižim razredima što se tiče hodanja do škole, koliko se sjećam nisu htjeli da idem pješke jer ima 3-4 vrlo velikih raskrižja i dosta prelazaka pa su valjda bili preplašeni da idem pješke.
Kasnije sam počeo pješke i dan danas preferiram gdje god da idem da idem pješke, ne volim se vozikati haha

Batine? Batinama definitivno nećeš nikada ništa postići, osim što nabijaš svojoj djeci komplekse.
Dobro, jedina iznimka je kad nešto zaista počnu paničariti, derati se pa ako ništa drugo ne pomaže da ih vratiš u pravi svijet ali samo jedna po guzici ili tako nešto je dovoljno haha..

Nikad nisam bio zagovornik batina, niti svoju djecu kad budem imao ne planiram udarati, sve se može riješiti na miran način. Moji me nikad u životu nisu udarili, znadu moj stav.. Uvijek bio dobar, a slučajno nešto se dogodi ili tako nešto pa da dobijem udarac onda bih otišao na par sati negdje bih se muvao po gradu, čisto da razmisle što su napravili. Ali naglašavam, toga nikad nije bilo i odlično je
awesome43 is offline  
Odgovori s citatom