Pogledaj jedan post
Old 30.07.2013., 01:57   #99
Apsolutni prekid kontakta je jedina sigurna metoda. Medutim problem je sto cesto puta energetskom vampiru vidis i onu ljudsku prijateljsku stranu koju volis i koja ti je draga. Tako da prekid odnosa s takvom osobom koliko da nosi olaksanje je na neki nacin i vise ili manje bolan i tezak, zavisno o tome koliko nam je bilo stalo do takve nazovimo je energetski povampirene, al ipak osobe.

ja sam odustala od jedne svoje jako vazne osobe, koja mi je i danas veoma vazna mada joj ne dozvoljavam vise da mi ispija krv. mozda zato jel sam u njoj uvijek prvenstveno gledala bice koje je gladno ljubavi i paznje i koje unatoc potrebi da me sise, je bila i dobra osoba. medutim da bi nastavile prijateljstvo nije bilo moguce, jer je ukljucivalo previse njenog "sisanja" kojeg se ona nije mogla rijesiti jel je bilo integralni dio nje.

vazno je shvattiti da energetski vampiri nisu nuzno takvi svojim odabirom, to je zbilja splet nekih okolnosti njacesce obiteljskih koja ih formira tako krhke i potrebite da se hrane drugima. energetski vampiri nisu nuzno manipulatori i maliciozne osobe.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 02.08.2013. at 19:04.
mala srecica is offline  
Odgovori s citatom