Pogledaj jedan post
Old 25.09.2017., 02:00   #97
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Zanima me kaj mislite o vlasnici salona koja ima cetiri djelatnice (znaci rade ona i njih cetiri) i sve kaj klijentice ostave ide u zajednicku kutiju iz kojie se dijeli na njih pet.
Ja mislim da bi bilo postenije da svaka cura uzme ono kaj je klijentica ostavila bas njoj.
Jer ja recimo ne ostavljam vlasnici, posto smatram da je ionako kao vlasnica dobro namirena,(posla ima dosta) a curama ostavljam , jer rade za placu.
Ovako mi se cini da im ona otme dio ne bas lako zaradjene love.
I ja mislim da je najpoštenije kad daš točno osobi kojoj želiš dati.

Povremeno idem u frizeraj u kojem kraj blagajne stoji četiri-pet malih kasica-prasica i na svakoj je ime jedne od frizerki, pa ako želiš ostaviti tringelt, ostaviš točno onoj kojoj želiš, koliko želiš.

Par puta sam bila u onom razvikanom "institutu" u Vlaškoj i tamo je toliko frizera da se uopće ne možeš snaći, za svaki dio postupka ideš kod druge osobe - jedna te dočeka i izmasira ti vrat ( ), druga ti opere kosu, treća te farba, četvrta šiša i na kraju peta suši, a ako je vlasnica u salonu, ona je ta koja naplaćuje. I sad - kome ostaviti i kako uopće? Vraćati se nakon plaćanja računa kroz salon i dijeliti novčanice kad naletiš na nekog tko je radio na tvojoj frizuri? To bi bila posve nova razina bizarnog.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom