Pogledaj jedan post
Old 05.10.2017., 02:07   #2
Quote:
Morning kaže: Pogledaj post
Ugl. imam osjećaj da sam jedina suosjećajna, ljubazna, POŠTENA prije svega, odgojena, velikodušna osoba preostala na planeti Zemlji, a da sve ostale boli ona stvar. Još kad naiđu na nekog poput mene, umjesto da mi se zahvale jer radim ustupke kakve vjerovatno nitko nikada ne bi, oni su još bezobrazniji.
Nisi. Kako si rekla niže, otirač si. Većina ljudi nije prirodno dobra da će ti se zahvaliti na tome što se prostireš pred njima nego će te zgaziti i to je tako, prestani gledati na svijet i ljude kroz roze naočale i služiti im. Ovo s bivšim je strašno.
Jesi ikad ikom rekla ne?

Quote:
Što ja sad želim? E pa, meni je dosta da budem otirač. Ja želim biti takva. Vjerujem da i među vama ima tih "boli me k"ljudi pa oma li netko savjet da mene nauči da budem poput njih? Da me jednostavno boli kurac za sve, a ne da se još 2 dana nakon osjećam užasno loše i pod stresom? Kako da na pitanje mogu posudit auto, mogu napravit ovo, e de ti napravi ov, ono...kažem NE. Kako da me jednostavno boli k?
Vježbaj.
Jer vjeruj da njih apsolutno boli kurac za tebe. Takve koji traže od tebe takve ustupke. Smatraju te budalom. Vjerojatno doduše i ne razmišljaju o tebi, ali te koriste jer si pri ruci. Nisi im uopće osoba.
Kad god poželiš nekoj budali napraviti uslugu, sjeti se toga. Da njih boli kurac tko si ti i što si ti, bitno je samo ono što ti radiš za njih. Ako si već takav altruist, jebemu, odi volontirati. Bar ćeš raditi nešto dobro, a ne se podastirati šupcima.
ex anais is offline