Pogledaj jedan post
Old 19.11.2017., 09:32   #2584
Quote:
Trail kaže: Pogledaj post
Dobila sam za poklon tu maramu za dojenje i sviđa mi se. Dojila sam već dva puta u kafiću s njom. Kako sam jedna od onih koja iako ne puši, voli sjediti po kafićima - to mi je zgodan gadget. Mom bebaču ništa ne smeta ako je gladan, a ako nije - onda mu sve smeta. Nije meni da se sramim svoje sise i ne smeta mi ako mali ili vjetar odmakne maramu pa sisa poviri... ali nekako mi se lakše opustiti i razgovarati dok imam tu maramu. Bila sam s frendicom i njenim klincima u parkiću i dojila sam bez marame, ali sam onda imala njenu podršku i bilo mi je skroz ok.

Na kraju sam koristila tu maramu možda 3-4 puta za dojenje. Cijelo ljeto smo je koristili kao tendu na kolicima Postalo mi je najnormalnije ga podojiti bilo gdje i nisam do sad nigdje u Zagrebu čula nekakve prigovore. Nakon nekog vremena mi više nije bilo neugodno i uopće se ne obazirem na to da li me netko gleda. Mislim da sam načula ljetos na plaži neke komentare (tipa da šta se nije izdojila doma), ali isto mi nitko ništa u lice nije rekao.
Trail is offline  
Odgovori s citatom