Pogledaj jedan post
Old 02.09.2010., 16:55   #14
Quote:
smile4me kaže: Pogledaj post
a gle, ljudi koji nisu vele informirani o tim stvarima, i posebice ljudi koji nisu imali kontakta sa narkomanima, teško to prihvaćaju, jer im je u glaavi uvijek slika tipičnog primjerka takve prošlosti; iscjeđen, premršav, izgubljen, nadrogiran i što sve ne...
Znam , američki filmovi su jedan veliki dio čovjekove podsvijesti i poimanja života .

Quote:
smile4me kaže: Pogledaj post
možda jednostavno tvoja sreća leži s nekim tko je upoznat malo više sa takvim stvarima i u stanju prihvatiti tvoju prošlost kao pošlost
Nisam pesimist po prirodi , ali jedino da se zaljubim u neku psihijaticu , bivšu narkomanku ili u osobu koja je vrlo razumna ( a na takvu još nisam naišao )

Quote:
smile4me kaže: Pogledaj post
problem nailazi kada se ti zaljubiš u nekog tko je sklon predrasudama, jer one su najčešće i opravdane, i automatski bježi od tebe takvoga
Slažem se sa tobom da su opravdane .
I ja bih vjerojatno dva puta razmislio prije no što bih ušao u vezu s bivšim ovisnikom ( svi smo mi jednim malim dijelom sebični ) , ne krivim nikoga .

Quote:
smile4me kaže: Pogledaj post
u takvim situaicjam je to malo teže za objasniti, možda da pričekaš prvo da osoba tebe upozna, a tek potom obznaniš svoju prošlost
Razmišljao sam o tome , ali ne znam .. nisam tip osobe koja se može pretvarati i lagati , što je potpuno ironično s obzirom da sam bio narkoman kojemu je laganje bilo neophodno da preživi , isto kao i droga .

Quote:
dada500 kaže: Pogledaj post
iskreno...
imam predrasude o ovisnicima i ne bih se upuštala u vezu s bivšim narkomanom.

ako ti odgovor štogod znači u svrhu neke statistike, eto
ne čini mi se da tražiš utjehu ili podršku nego neku realnu sliku.
nadam se da će moj odgovor biti usamljen
Da , topic nisam otvorio s ciljem da se sada razvuče priča o meni .
Htio bih čuti iskrene odgovore i uvjeriti se da nije sve tako crno
Delay is offline  
Odgovori s citatom