Pogledaj jedan post
Old 12.11.2010., 12:44   #7
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Pa ,nazalost -nista!
Gljivice,-ah to imaju svi ,nekome smeta,nekome ne smeta...nizak tlak-pa nije to nista,malo vise kave popit..itd.
Ja sam u doktore prilicno razocarana jer uopce ne traze uzrok nekih smetnji,samo prepisu tablete za bolove i to je to..
Nisu svi takvi,ali kod nas u provinciji jesu.
Negdje sam citala da te vrajze gljivice znaju stvoriti x problema-glavobolje,upale sinusa,umor,anemiju,kasalj,...i jos toga.

pa cak iako one kod mene nisu uzrocnih svih tegoba,voljela bih znati ako ima netko nekakav recept za rijesavanje,tj. eliminaciju istih.
Nekakav caj ili ...
..Imas pravo, kad dode do uneravnotezenosti metabolizma, nastaje problem. Gljivice su posebno opasne. Dr.Weber je 60-tih godina dokazao i histoloski dokumentirao da su gljicice glavni uzrocnici i tumora. Bio je radi toga od vrhunskih institucija proganjan, zatvaran, pokusavalo ga se proglasiti nenormalnim itd. Zadnjih godina kad su industrija i farma-karteli uspjeli napraviti i patentirati cjepivo(preventiva kod zena - grlic maternice), vise se Dr. Weber ne proganja ( u medu vremenu je i umro) sad si pokusavaju slavu pripisat neki drugi mocnici . Nadam se da im nece uspjet. Zalosno je da tek sad kad su dobili dozvolu od farma-kartela, Dr. kolege od Dr. Webera i ostala Prof. Dr.Dr. medicine klijantela propagira ljcenje gljivica naravno cijepivom. Opet je priroda i ljecenje prirodim proizvodima potisnuta i pokusava biti degradirana i neuspjesna, stvarno zalosno.
Video koji se moze pogledati u vezi gljivica i oboljenja na ovom linku http://www.natural-politics.com/port...sbankrott.html bio je dugo nedostupan javnosti. Dr. Weber je bio njemac tako da je i video na njemacko, svejdno ga je vrijedno pogledati..
BigLima is offline  
Odgovori s citatom