Tema: Zbirna tema Nudizam
Pogledaj jedan post
Old 14.08.2009., 08:24   #58
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Jeste li nudisti, odnosno prakticirate li (barem povremeno) sunčanje i kupanje bez odjeće u nazočnosti drugih (jednako razodjevenih) vama nepoznatih osoba?

Nije mi jasno kako čovjek može gledat druge gole ljude, a da u tome ne traži seksualnu privlačnost. Mislim, ja u tramvaju gledam sise i guzice, kako ne bi na nudističkoj plaži... Ma znam, prošlo bi me, naviknuo bi se ali svejedno. Uglavnom, pogled na golo žensko tijelo smatram previšem seksualnim da bi prakticirao nudizam. Nemam neku želju pokazivanja pimpača ali mi isto tako ništa ne znači ako ga netko vidi, tako da s tim nemam problema (šaljivdžije neka preskoče poziv da ga onda postam na Forum). Čak me nije strah erekcije, sakrilo bi se to okretanjem na trbuh ili skokom u more Ali jednostavno ne mogu, previše mi je sve to nabrijano i intenzivno.

Kako vi stojite sa svim tim? Također, zanima me razlika između ženske i muške percepcije nudizma.
Neznam sad odkuda da počnem, ali biti gol je jako bitno. Ljudi se pokrivaju zato što se srame onoga što jesu. A drugo što je jako bitno za zdravlje, je da sunce dotakne sve dijelove tijela.
Isto tako nemoj zaboraviti da smo godinama bili bombardirani sa reklamamas a i došli smo iz vremena kad je sve bilo zabranjeno i skriveno od očiju, pa su ljudi većinom maštali o onome što se nalazi ispod suknje koja je bila do koljena. Najveći seksuani organ radi čega se nama muškima diže ili ženama vlaži je MOZAK. Ono što mozak u svojoj glavi složi da je tamo je obično više napeto nego kad se stvarno žena stane ispred tebe gola. Onda prestaju sve nerealnosti koje su u glavi, a ostaje samo ono što je konkretno ispred tebe
Mislim da bi za zdravije društvo trebalo više vremena provoditi gol i povezivati se sa tijelom i da bi time bilo puno manje problema u društvu, koji također dolaze iz glave
Zato nema bolje nego kad ti se digne onako ujutro u krevetu ili bilo kad u danu od samog osjećaja sreće, prirodno dok nisi na ništa mislio već eto tek toliko zato što si pun energije i zadovoljan sa sobom
__________________
All is one
vatra_sa_sunca is offline  
Odgovori s citatom