Pogledaj jedan post
Old 15.05.2014., 20:24   #17
Quote:
SayWhatAgain kaže: Pogledaj post
Inače, kada kreće taj tvoj site s aukcijama, nestrpljivo čekam već mjesecima
jesi se upisao na mail listu ? :-)
zamisli kako tek ja onda cekam ... :-((((
koliko stvari se poklopilo a sve zajedno tvore kasnjenje . da sam se upravo zbog toga orijentirao da razmislim oko smanjenja pocetnih troskova pa da jos jedan mjesec platim obveze makar ne zaradio ni kune prometa.
programerima sam postavio rok do 25-og da mogu pocet radit 01.06
ali intimno se nadam da cu poceti bar do 10.06 :-))

no ima to i svojih prednosti. sjetio sam se jos par elemenata pa narucio da mi to naprave...
a ne smiju mi to dodatno naplacivati jer i sami znaju koliko kasne :-)
--------------------------------------
ovo sto se tice radnog vremena na 4 sata ... pitao ja suprugu a ona radi u knjigovodstvu na obracunu plaća za 100-injak firmi SIGURNO SE MOZE ako je njoj vjerovati :-) ..

poanta sva je u tome da u pocetku napravim sve sto mi moze smanjiti trosak hladnog pogona kako bih mogao istrpiti dva mjeseca gubitaka na aukcijama dok se ne skupi dovoljan broj korisnika .
vaznije mi je da stvarno ljudi osvoje aukcije za artikle uz ustedu i do 80% ..nego da tu lovu dam drzavi u bunar ..
ovi koji osvoje pricat ce i to mi je najbolji moguci marketing..
a lova u bunar je propala lova
------------------------------------------
bitchy...
pa da to sam ja i pricao.. na pocetku za 2000 kn najma placam 200 kn poreza
i to mi je jedini trosak najma ako nema prometa a firma ce dugovati meni kao fizickoj obvezi

tih 200 kuna je ekvivalent povecanja place sa 4-satnog na 5 satno radno vrijeme..
...a ako posao daj boze krene... jeftinije je isplacivati si veci najam ( cca 10% poreza kad se zbroji i oduzme ) nego upucavati u puno radno vrijeme ili veću placu. ( jer tad su obveze +70% minimum.
__________________
jesmo.......sve dok jednom nismo "Grunf"

Zadnje uređivanje vrageczg : 15.05.2014. at 21:06.
vrageczg is offline  
Odgovori s citatom