Pogledaj jedan post
Old 13.02.2017., 10:42   #6
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Ovo je mene isto uzasno iznenadilo. I tako vec iz godine u godinu, od jedno dvadesetak pozivnica feedback posalje jedan ili dva roditelja! Mislim vecina na kraju dodje, al ono gdje su nestale osnove pristojnosti!? "Hvala na pozivu, dolazimo, ne dolazimo itd."

Ili napredna varijanta - roditelji koji uopce niti ne preuzmu pozivnicu iz pretinca u vrticu. Samo ju ignoriraju i tamo stoji tjednima... (a dijete je u vrticu svaki dan).
ma odvratno. bagra nekulturna.
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Moj mali je danas dobio (tj docekala nas je u pretincu) prva pozivnica za rockas. Na zalost preklapa se sa nasom proslavom doma pa nece ici. Javila sam mami od tog decka. Uopce mi je nevjerojatno da ljudi ne jave. Slavlje je u igraonici, pa moraju valjda unapred znati koliko djece ce biti. Nije ista cijena ako je vise ili manje djece... a da se tamo nitko ne pojavi to je bas trauma za dijete. Uzas... kak ljudi ne polaze od sebe i svog djeteta?! Ne kuzim.
u nekim igraonicama je bitno znati unaprijed koliko ce djece doci da platis odredjeni paket iako placas sve na kraju.
ne jednom smo platili skuplji paket za vise djece, a mogli smo uzeti jeftiniji jer se po 5-10 kulturnih roditelja nije udostojilo javiti da dijete nece doci.:klap:
o torti da i ne govorim, jednom sam 2/3 torte doma donijela.
i jos su mi bolji onda kad ih sretnes dan-dva nakon u vrticu, prave se kao da se nista nije dogodilo.
onda namjerno volim pitati zasto nisu dosli
jbg, ako tebi nije stalo do tvog i mog djeteta, nije ni meni stalo kaj ti je neugodno ako te to otvoreno pitam (a uvijek im je neugodno)
inace, moj je jedan od onih kojeg apsolutno svi zovu na rockase i on ide na apsolutno svaki rodjendan. jedan jedini put nije bio na rockasu jer je imao kozice.
u svakom slucaju uvijek javim roditeljima da potvrdim dolazak ili taj jedan put da ga otkazem.
onak, halo, bonton...anyone..?
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Mojoj sestri jednom nije dosao nitko iz razreda. Ok, u pitanju je bio bojkot, drugi razlozi, ali isto roditelji nisu zvali da njhova djeca nece doci. Dosla joj je samo jedna curica. To je bilo bas tuzno
uzas, uzas.
i koju poruku ta sva djeca dobiju od svojih roditelja?!
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom