Tema: Disleksija
Pogledaj jedan post
Old 29.12.2014., 00:16   #16
Moj klinac ima 12 god. Sa 4 i pol mu je postavljena dijagnoza DISLEKSIJA i poteškoće sa finom motorikom. Dijete je sad 6.razred osnovne škole u kojoj, bez obzira što ima riješenje ministarstva za individualizirani rad, nitko ne želi pomoći. Škola nema logopeda, već sa njim radi školski psiholog. Žena je inače divna osoba koja si je stvarno dala truda, i daje još uvijek, da pomogne mom i još jednom disleksičnom dijetetu. Gospođe ravnateljica i pedagogica su osobe koje smatraju da dijecu sa poteškoćama treba izdvojiti od "normalne" djece, jer ne priliči da su zajedno. Bez obzira što sam svim predmetnim nastavnicima dostavila naputke kako trebaju raditi sa takvom djecom, na što bi trebali obratiti pažnju, nikome ništa! E, pa meni je dosta toga! Moje dijete, a i ostala disleksična djeca, tretiraju se kao manje vrijedni, lijeni, glupi... Molim vas, koji imate slične probleme, savijete, prijedloge,.. bilo što, javite mi se, jer ne mogu se sama boriti sa vjetrenjačama! Osam godina pokušavam i ne ide! Ne dižem ruke od svog
djeteta!
bilja106 is offline  
Odgovori s citatom