Pogledaj jedan post
Old 13.02.2011., 18:47   #77
Quote:
Tactum kaže: Pogledaj post
Mene bi na tvom mjestu ovo zabrinulo. Ali ne kao problem foruma, nego kao problem kompa.

Kako racunalo ostane logirano na neki sajt?

Pa laicki ovako:

- kad kliknes na nekoj login stranici "zapamti me" onda se u racunalu kreira mala skripta koja je vezana u browseru na link te stranice koju zelis da ostane zapamcena.
E sad, kad ponovno posjetis tu stranicu, browser iz te skripte ucita user name i pass koji je spremio i logira te.

Cinjenica da te ne zeli logirati kad sama ukucas user i pass govori o tome da prilikom preusmjeravanja nakon logina browser gubi informaciju o tvom logiranju, a cinjenica da si logirana kad kliknes na link na skajpu govori dda vec imas pohranjenu skriptu, ali je browser iz nekog razloga ne pronalazi.

To bi rijesio CCleaner i reinstalacija browsera. S tim da CCleaneru treba oznaciti i kucicu da pocisti "saved form data".

Ono sto bi mene zabrinulo je da mi je neki virus poremetio te funkcije, jer postoje virusi koji vole modificirati i slati te skripte kako bi se njihovi autori domogli pasworda od facebooka ili brojeva kreditnih kartica.

U svakom slucaju, problem je na strani klijenta, ne servera, sto ce reci kod tebe na kompu, a ne na forumu.
Ja se nebih složila sa ovom konstatacijom iz čisto jednog razloga a to je ...ovdje je povelik broj članova koji ima taj isti problem... Ulogiravala sam se i sama na svoj pasword sa toliko različitih računala i uvijek je problem bio isti..Ako je zeznuo jedan komp...nemoguće je da su zeznuli svi ostali...
Quote:
To bi riješio CCleaner i reinstalacija browsera.
Isprobano...0 bodova...Jedino je sigurno da nemam pojma u čemu je stvar i kako točno riješiti problem.
__________________
sve kaj vi možete vidjeti

Zadnje uređivanje Wrbhhh : 15.02.2011. at 18:48. Reason: ispravljen quote
snjeskags is offline  
Odgovori s citatom