Pogledaj jedan post
Old 17.07.2017., 16:29   #81
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
A kolega, nemoj se ljutiti, ali u Slunju vozit 112 km/h.... em naseljeno, em tamo bude pandura, em fiksna kamera.

Sad još samo reci da te snimila ona fiksna kamera kod benzinske...

Ako nisi u stanju se iskontrolirati na određenim dijelovima D1 onda je definitivno bolje za tebe da je izbjegavaš.

Stara cesta je takva da na određenim dijelovima možeš vozit u ritmu 110 -140 bez straha za sigurnost ili pandure, samo što moraš znati gdje smiješ a gdje ne smiješ (uopće nije tako teško, a po novom imaš čak i aplikacije na mobu koje te pravovremeno upozore)
Evo točno sve napisano...nemam kaj dodat.
Nema me par sati a vi več na modelima dsg.u i screen shoot kaznama

Jbg..meni se potrefilo da nije bilo prometa. Od Biograda n/m pa sve do Karlovca ulaza u na AC do Zg. I zašto bi onda gmizal.

Čak začudo i na Ka-Zg ac je bil slab promet. (prosli tjedan čet na petak)
153..večina pa par puta preko 200..da odem od loše podešenih xenona koje me prate i peglaju po retrovizorima. (O3 combi DA rege)

Cijela jebena polemika jer sam 302km (malo dalje od Biograda n/m) do doma u Zg odvozio sa 80km/h prosjekom.

Da li je bilo unutar ograničenja..nije ziher.
Da li se poslije Gračaca moze peglat 150+ ako nema niti jednog auta ususret niti ispred? Može..Kad zvrtim film..5 šlepera i 10tak auti po staroj D1 prema Zg..u kontri možda 20tak. Dal se od Benkovca može opizdit i vise od 120 na momente..do spustanja prema Karinu i dalje prema Obrovcu..moze.Uz Velebit ako nema nikoga malo brze..moze.
Poslije Korenice skroz do Slunja..nikoga.
Poslije Slunja do Tušilovića nikog..tj jedan šleper i cordoba..pređeni. Plitvice..2 auta 45 gmižu..pređeni.

Da ne drobim..prvo sam mislio da mi bc ne valja pošto laže za potrošnju al ugl. pogledo baš sličke na mobu i piše:

03:48 h 302km 80km/h

Kome se da neka računa..amen

Može se ugl...da li je u skladu sa znakovima i ograničenjima?

NIJE !!

Da je promet gušçi..teško onda.

Svako je autor svoje sreće...
__________________
da?
hakkler is offline  
Odgovori s citatom