Pogledaj jedan post
Old 17.07.2017., 16:56   #70
Quote:
DreamShadow kaže: Pogledaj post
Vidiš, o tome pričam. Izgubljen si totalno i ne razumiješ. A zašto? Zato jer nisi upućen i samo mene vučeš za rukav, a nemaš temelj da doprinosiš ovom argumentu. Tebi je više manje sve što ja napišem neshvatljivo, glupo ili nebitno - ono što ti ja mogu reći na to kako bi ti pojednostavio tvoj problem je sljedeće - i 1+1=2 je neshvatljivo, glupo i nebitno ako ne znaš što je matematika i što su brojevi.
Postavio sam konkretno pitanje o tvojoj širini svijesti s obzirom da govoriš o svijesti. Ajde više odgovori na konkretno pitanje!
Poštedi me više svojih dojmova o tome što ja mislim i namjeravam. Samo odgovaraj na jebena pitanja direktno bez plesanja, ok?


Quote:
DreamShadow kaže: Pogledaj post
Ovo me najviše nasmijalo. Trebaš ti još puno sati dokumentaraca pogledati i puno knjiga i članaka pročitati da bi shvatio magnitudu onoga što sam ja napisao u prva 2-3 posta u ovoj temi. Samo jedan mali dio onoga što bi ti trebao početi istraživati je sadržan u svakom dokumentarcu Stephena Hawkinga, svim njegovim radovima i u knjigama Davida Ickea za početak. Da ne spominjem članke o već spomenutom realm of visible light/realm of the unseen, razne članke o dilemi socijalne pravde i nepravde i tako dalje i tako dalje. Rekao sam ti u prošlom postu, reći ću ti sad drugi i zadnji put, pročitaj knjige, pročitaj članke, pogledaj dokumentarce, a onda se javi. Ovako kad pojma nemaš što ti sam pričaš, a kamoli netko drugi, ništa tebi neće biti jasnije, samo ćeš još izgubljeniji biti.
Nemaš hrabrosti odgovoriti ni na jedno pitanje. Stalno okolišaš, napadaš ad hominen, pozivaš se na autoritete....nema šta nema u tvom bunkeru samo da se ne nađeš u vatri argumentiranog dvoboja. Sa takvim papcima nemam šta razgovarat.

Nisi vrijedan moje pažnje.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction