Pogledaj jedan post
Old 23.03.2013., 15:36   #50
Mogli bi u dublje analize, i neću u potpunosti osporavati tvoje tvdnje, ali stvarno mi se diže kosa na glavi kad se za sve krivi podsvjest koja je btw poprilično neistraženi pojam pa s esve u nju gura.

Realnost je da je više prestrašenih i neiskrenih ljudi koji koriste manipulaciju za dobivanje boljih stvari u životu, samim time je veća vjerojatnost naletavanja na takve. Ako su još savršeno pristojni, uslužni, sa osmijehom od uha do uha, recimo da ne biraš naizgled loše.

Prvo čovjek treba biti otvoren i iskren prema sebi, a to se uvijek trudim biti, i jebeš ga ima upse i downse, ali da smo svi takvi, laž ne bi postojala.

Ne krivim druge za razvijanje mog sviđanja ili neuspješnu vezu, ali stvarno smatram da ljudi nisu igračke i predmeti za ugodu, a danas to mnogima je način ponašanja.

Tvoj glas je tvoja procjena situacije, dok je unutarnji sustav osobe koju procjenjuješ možda dijametralno suprotan tome. Evo, moj glas je govorio negativno, ali je i dalje pitanje da li je to bio odraz mojih iskustava ili realnosti nečijeg unutarnjeg sustava. I iskreno, ni sama više ne znam ko tu koga i zašto, ali mi je bitno da živim ispunjeni život neovisno o trenutnom trnu u šapi

NHF, ali sve po meni mumbo jumbo new age pizdarije kako sve kužimo intuicijom, a ništa iskustvom, i sve nam je jasno vidljivo, su upravo to pizdarije.

Svaka procjena svake situacije je rezultat malo žešćeg spoja faktora i samo je riječ o procjeni.
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom