Pogledaj jedan post
Old 05.03.2012., 14:34   #51
Tulipancica...zar ti neides u mpo kliniku...inace ja se ljecim na humanoj u Ri i kad nema moje mpo doktorice onda me uvijek pogleda neki drugi doktor na uzv...sa klomifenima obavezno moras biti pod uzv nadzorom...nek te pogleda neki drugi doktor na 7dc ne mora to biti tvoj ionako je 7dc tek pocetak do ovulacije ce ti se dr vratiti....

ja idem na folikulkometrije svaki drugi dan evo danas mi je 14 dc ciljali smo odnos sinoc sutra cu vidit sto ce mi reci kakvo je stanje na uzv(klomifene sam pila od 5-9dc) i sutra idem ponovo na uzv i vjerovatno cu sutra dobiti stopericu jer mi se oko 16dc ocekuje ovulacija a prosli mj sam u prirodnom ciklusu imala o.tek na 23 dc i to jedva...ja cu ici na uzv jos sigurno dva puta mozda cak tri sve dok se ne vidi da je bila ovulacija i da je folikul puknuo i da se vidi žuto tijelo....i tek onda ne/cekam m.... ugl još dva ciklusa sa klomifenima i u 6 mj idem na inseminaciju ako ne uspije......tulipancica sretno....i odi kod drugog gin ako te tvoj ne moze pogledat
donatela is offline  
Odgovori s citatom