Pogledaj jedan post
Old 18.04.2009., 13:44   #10
boogyman
Registrirani korisnik
 
boogyman Avatar
 
Registracija: Dec 2008.
Postova: 1,741
Quote:
bodulo kaže: Pogledaj post
HSS je danas mala stranka sa velikom povješću na koju se osobno ponosim..stranka je to mog dide, oca i danas moja..tako da se ne bojim da cemo se utopit u HDZ jer prave tradicije nikad ne izumiru..a to što se politika svela na HDZ i SDP je nesto drugo, mi se moramo nekom prikloniti jer je cilj svake stranke doci na vlast..jedino tako se moze egzistirati jer u oporbi mala stranka nema sta traziti..eto u mojoj kuci nikad nije bio obješen na zidu ni Tito, ni Tuđman, ni Mesić..stara slika Stjepana Radica i njegovi ideali su ono sta me vodi kroz zivot..
vjera u Boga i seljacka sloga

To uopće nije nešto drugo, nego je to upravo to!
Zašto se scena svela na HDZ i SDP?....Upravo zbog takvih kao što je HSS,neodređeni i spremni na prodaju bilo kome.
Ako sam glasao za HSS želim znati sve.S kim će koalirati,zašto i po kojoj osnovi ili uvjetima,a ne da glasam za njih,a nemam blage veze kako će sve završiti,pa recimo kao osoba koja želi promjenu vlasti,ispadnem magarac koji je glasao upravo za opstanak iste!!!
Upravo takvima kao što je HSS usta su puna nekakve bipolarizacije o kojoj pričaju kao o nekakvoj elementarnoj nepogodi,a sami su direktni i isključivi krivci za isto!
boogyman is offline