Tema: Kana
Pogledaj jedan post
Old 27.02.2012., 13:40   #2001
Quote:
Danilaki kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima...Malo sam čitala šta ste pisale, nisam uspjela sve pročitati, pa imam nekoliko pitanja....
Da li je možda neka od vas imala negativna iskustva sa kanom? Ja sam sinoć po drugi put stavila kanu (Herbul) i osjetila sam blago peckanje po tjemenu, kao kad se farbam jakom farbom, pa me to iskreno uplašilo...Interesuje me da li neko ima iskustva sa tom vrstom kane (Herbul), znam da to nije čista kana ali meni je jedino ta dostupna....???? Poslije kada sam oprala kosu, poprskala sam neki sprej za kosu i opet osjetila peckanje kao da mi je tjeme iziritirano, da li se nekome to dešavalo? Unaprijed zahvalna
Ja sam koristila herbul bungurdy kanu,dali na tu mislis???Pise jos pure cultivated henna,bila mi je o.k,iako mi je na podlogu od egipatske kane slabo primila,stalno se ispirala.Sve zavisi gdje kupujes kanu.Ja sam jednu kupila kod kineza upravo takvu herbul a unutra je bio zivi otrov-smrdio je hidrogen,i prah je bio roza boje,odmah sam to bacila.Za mene je jedino prava ova egipatska,daje bas bakrenu nijansu.
Bikicka is offline  
Odgovori s citatom