Tema: Obrve
Pogledaj jedan post
Old 10.11.2012., 13:56   #2109
Cure, ja sam promijenila sve boje kose i sve nijanse boja.Znači bila sam i svijetlo smeđa i tamo smeđa i narančasta,medeno plava,zlatno plava,uglavnom sve nijanse plave dok nisam došla do one skroz izblajhane skoro bijele (jer mi nikad nije bilo dovoljno plavo jel ).Šta vam hoću reći je da sam na svaku tu boju imala crne obrve jer sam prirodna crnka i uz svaku navedenu boju kose su mi pristajale pa čak i uz onu bijelu plavu .Doduše moje su tanke pa nije bio toliki kontrast.Nije to toliko strašno kao što vi zamišljate,strašnije bi bilo da imate žutu kosu i žute obrve,pod pretpostavkom da niste prirodna plavuša naranvo jer sad ciljam na baš one nijanse plave koje nisu prirodne.Pa zamislite mene sad crvenu sa crvenim obrvama? .Također ne možete posvijetliti obrve olovkom jer olovka ne može obojati vaše obrve,može samo popuniti prazninu između njih,tako da ćete imati šarene obrve a to svakako ne izgleda prirodno ni lijepo.

Cura-23 ili mijenjaj boju kose ako ti toliko smeta kontrast između nje i obrva ili ofarbaj obve.Ne mora to biti neka velika promjena,samo nek bude u istom tonu jedno s drugim.Jer baš nekako ne mogu zamisliti zlatnu kosu i sive obrve.A da farbaš obrve u zlatno to ti ne bi preporučila,ne smijem ni zamislit kako bi to izgledalo.Tako da ti je bolje da kosu prilagodiš obrvama.Možda previše mudrujem ali to je čisto neko moje razmišljanje i logika.
CiCkava is offline  
Odgovori s citatom