Pogledaj jedan post
Old 19.03.2013., 17:51   #176
Quote:
Morenaaa kaže: Pogledaj post
Naslov sve govori. Ne znam da li postoji vec neka slicna tema, tako da se odmah ispricavam. Takodjer odmah navodim da sam klon.

Znaci, prije godinu dana upoznala sam muskarca starijeg 14 godina od mene ( 28 mi je ), stranac, poprilicno imucan i sto je najzanimljivije zaljubljen u mene.
Upoznali smo se sasvim slucajno, odvratan mi je bio na pravi pogled, a ako cemo iskreno trenutno mi je samo malo manje odvratan. U vrlo kratkom vremenu mi je priznao sto osjeca prema meni, i tad sam ja odlucila dati sansu da ga upoznam ( nikakva veza nije dolazila u obzir sa moje strane )
.
Ubrzo je pao sex. Nesto odvratnije u zivotu nisam dozivila i osjecala sam se kao zadnje smece, dok se on jos vise zaljubljivao i zaljubljivao u mene sto je primjetila i okolina i drustvo u kojem se krecemo.
Nakon nekoliko dana, prekinula sam kontakt sa njim jer mi se jednostavno jos vise zgadio, kako fizicki, a posebno njegov nacin razmisljanja tj poslovanja gdje sve gleda kroz novac i vlastiti dobitak ( materijalni i emocionalni ).

On je pokusao na sve nacine ( a pogotovo kupujuci me ) zadobiti moju paznju.
I zalosno za priznati - ali uspio je, mozda najvise na nagovor mojih prijateljica koji su vrsili ozbiljne razgovore da sam POREMECENA ako propustim ovu priliku sa njim, tip me hoce zeniti, ima sve, a ja se gadim na njega.
Njihovi savjeti su oni, pusti ga nek ti napravi dijete, trpi koju godinu u braku i izlazis puna love i jos uvijek mlada i sposobna da nadjes pravu istinsku srecu i ljubav.

Inace, sve ovo sto sam napravila mi se gadi, i sve ovo sto mi frendovi svakodnevno savjetuju mi se gadi, ali vec dugo vremena razmisljam o tome ne bih li trebala to zapravo i napraviti znajuci da necu biti sretna ali eto imati cu osiguran materijalni status do kraja zivota!?
Zalosno! Postoju na svijetu dvije vrste ljudi one koje mozes kupiti i oni koji nemaju cijenu. I upravo to sta nisu na prodaju cini ih posebnima i neprocijenjivima. To sto uopce razmisljas o ovakvim kalkulacijama govori o tebi, nazalost i previse! Da sebe kojim slucajem volis i cijenis shvatila bi zasto sam zalosna i tuzna kad procitam ovakav post. A ti sa svojim zivotom mozes i imas pravo raditi sto i kako hoces! Samo me zanima da kojim slucajem imas dijete( koje si odgajala, mazila i pazila i borila se za njega rukama i nogama)dal bi mu posavjetovala da se ovako materijalno osigura?
denijaan is offline  
Odgovori s citatom