Pogledaj jedan post
Old 14.05.2004., 11:12   #93
Quote:
goranbo kaže:
Da, točno je da nema više aktivne tvari, nema ni jedne molekule.

Alin je nešto od aktivne tvari ipak ostalo, a to je njezin energetski potpis, i upravo ce siroka primjena homeopatije biti kao cjepiva.
Ovo o energetskom potpisu je kazem, ponovljeno u brojnim eksperimentima koji nisu morali uključivati ljude i brojne promjenjljive faktore koji idu uz njjih i kompliciraju stvar.

Tu nema mnogo priče, ili je ili nije, ili djeluje ili ne djeluje.
I onda se svodi na ovo, vi tzv. skeptici koji tvrdite ili da je to rad sarlatana (brojni pokusi razlicitih znanstvenika koji potvrdjuju ono sto govoreim, i tu se uopce ne radi o tzv. istrazivacima homeopatije), i ja tvrdim da takvog sarlatanstva ili nekakve urote nema.

I nadalje, mislim da propustate siru sliku, jer se nacelo homeopatije o kojem sam govorio slaze s nekim drugim eksperimentalni dokazima i teorijama s drugih podrucja, a i propustate s jedne strane , po mom misljenju, recimo koristiti intuiciju, u cijeloj toj situaciji, ili poak nemate dovoljno podataka (i ne zelite ih imati).

Ono sto je istrrazivao Benveniste i ostali koje sam spominjao daleko nadilazr homeopatiju.
Sve je to povezano ta Benvenistova otkrica, mogucnost ljudske scijesti da utjece na strojeve, cak i unaprijed i inatrag kroz vrijeme, te s gledanjem na daljinu na primjer, da uzmem nake najfascinantnije stvari.
Sto bi tek rekli onda za te pojave.
Naime, ja iz vlastitog iskustva znam da te stvari postoje, to se vec tisucljacima zna kroz mudrost koju prenose razlicite znanosti, ali se (sto je vama valjda i najvaznije) zna i kroz tisuce pokusa na visokoj razini koji su zadnjih 40-ga godina provodjeni na te teme.

Ja rpiznajem da ne mogu cjelu stvar kvalitetno šredstavit, da ogu mozda bi pisao knjige.
Ali tu se govori o jednoj potpuno novom pogledu na čovjeka i svemir. Nadišli smo, putem znanosti, pogled na čovjeka kao skup biokemijskih procesa i slično. Sve pokazuje da su svijest i mozak na neki način povezani s poljem nulte točke te da svijest ima neka kvantna svojstva. Itd Itd, to je tema za jedan cijeli forum.
super ti je sve to ali ako mozda nisi do sad primjetija ovaj forum je tolko pun konzervansa da sve takve ideje ubija.
jedini ko ovde moze opstat su tipovi koji su i rodeni u konzervi pa su im konzervansi uobicajeni okolis

sa time bi bolje uspija na duhovnosti mada su tamo opet fanatici bilo islamski ili krscanski
doduse fanatici su i ovde. fizikalni
__________________
Hvali more, drž' se Hvara
hvar is offline  
Odgovori s citatom