Pogledaj jedan post
Old 01.09.2012., 16:14   #64
Očito moj post nije dobro shvaćen.



Pojavio se dok sam trenirala, neovisno o treningu. Slatko sam jela.

Uz to sve tako kako je bilo, koristila sam navedenu kremu, oko 4 mj. Tada sam vidjela da se sve izravnalo - doduše, nije ga puno ni bilo.

To je bilo ima 6 godina. Otada kremu koristim još uvijek, ali ne svaki dan, već svako par dana. U međuvremenu sam se počela baviti još nekim stvarima, uz plivanje/trčanje/ples kao i ranije. Slatko jedem još uvijek.

Dakle po mom iskustvu, masaža i krema su tada učinile to što je trebalo učiniti.

Sad, zašto se nije vratio - zbog samo kreme koju još uvijek povremeno koristim, zbog povećanja treninga, zbog miksa toga svega, ili su u šumi - ne znam. No nije ni bitno. Bitno jest da sam tada problem riješila i da se nije vratio.


Andariel,

ima ti u parfumeriji Douglas. Nisu skupi, nešto sitno sam platila, ne sjećam se točno koliko, ubij me
Mislim da ih ima i u DM-u, ako će ti biti što jeftinije, pa pogledaj.

Čuj, ja uistinu jedem slatkog. Pazim da ne jedem prije treninga, već uvijek poslije - bar to ako ništa drugo. S vremenom sam se naučila disciplinirati pa pogledam uvijek kcal vrijednost prije nego navalim. Ako ti je problem zaustaviti se, pokušaj situaciju sagledati racionalno: npr. ja sam si to ovako iskristalizirala: 1 keks = 110 kcal. Za pojesti takvih 5, moram na orbitreku prijeći 7km. Onda pojedem 3, u dan nakon treninga, nakon što odradim to što imam. Ne treba se skroz žrtvovati, samo malo bolje izorganizirati. Junk food ne jedem, eventualno pizzetu svako 3, 4 mjeseca.


Vespers, možebitno si u pravu. Imam problema s malo sporijom cirkulacijom.

Yuma, Eveline djeluje. Koristila sam i Avonovu anti-celulitnu liniju, pa onda Clarinsovu 'Total body lift', pa Afroditinu 'Anti-celulite strong' i ova mi se pokazala kao najučinkovitija. Sigurno ti pomaže šta uz prehranu i trening, koristiš i kremu. Naravno da bez miksa svega po malo, teško da može doći do dobrih rezultata. A ponajmanje očuvanja istih.

Osim ako nemaš sreće pa te potrefi genetika, kao moju mamu, koja ni sa skoro 60 niti ima, niti je ikada imala celulit.

Zadnje uređivanje Meadow : 01.09.2012. at 16:28.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom