Pogledaj jedan post
Old 13.04.2015., 16:06   #642
Quote:
Mist_Dragonlady kaže: Pogledaj post
Cure, help!
Mene jutros krenulo štrecat od donjeg dijela kičme u guzicu - samo s lijeve strane - i samo do guzice, i isprva nisam ni obraćala neku pažnju posebnu na to već sve prepisivala zaležanosti, širenju i istezanju ligamenata u trudnoći, etc.
Sad sam na poslu, hodat mogu jer, osim kaj me povremeno ppropisno štrecne pri nekim kretnjama ili ako se baš jako zakašljem (bila sam prehlađena prošli tjedan, pa još malo kašljucam), nekih težih smetnji nemam! Ono, "zakači" me, no to je kratkotrajno ... jednostavno me štrecne u dupetu (lijevom) primarno - baš kao od npr. živca ...
Nisam radila neku frku samoj sebi oko toga, međutim ... kolegica s posla me baš jako splašila napomenom da bi to moglo značiti da se otvaram i da se pazim pobačaja ...
Inače, u 20 sam tt., do sada je uvijek sve bilo ok na kontrolama, a sljedeći uvz i kontrolu imam prekosutra!
E, sad, kako se usrah na opasku o pobačaju, ne znam da li da trčim doktoru odmah, da li da čekam kontrolu, da li da paničarim uopče ...
Naime, moram priznati da mi prije opaske nije bilo ni na kraj pameti da bi moglo bit nekaj značajnijega do li običnog išijasa ili istegnuća nečega, budući da se ionako puno krećem, kaj mi isto nikad nije bilo kontraindicirano, jer je sve ok i paše mi ...
Sad sam pak van sebe pa ako netko ima iskustava s tim - pišite, please!
Zdjelica se priprema za porod. Sve se širi, trbuh sve veći a kako ga u džep ne možeš strpati mora ga nositi zdjelica, križa, trbušni mišići, pubična kost, dupe. Ne znam koja ti je trudnoća. Mene u prvoj počelo pikati oko 18. tj. A sad u 4. tek iza 30. tj. Već je sve rashodovano!
Diži se iz kreveta na bok, ne nosi torbu uvijek na istom ramenu, ponekad se namjesti četvoronoške pa ljuljaj lijevo desno, naprijed nazad, osluškuj se malo, ugl, sve osim krvarenja, neizdržive boli i neizdrživog svraba je normalno u trudnoći.
sami is offline  
Odgovori s citatom