Pogledaj jedan post
Old 22.02.2017., 17:05   #14
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Postoje asexualni parovi koji se uopće ne jebu i super im je u životu, tako bar kažu. Postoje i oni koji se ne jebu i kuže da neće (bolest, kurac, palac) pa se jedan svjesno žrtvuje i prilagođava se za održavanje veze, i to stoji normalno je.
No svi su ti ljudi bez obzira koliko teško bilo prije svega sjeli i mučno razgovarali, iskreno, vjerojatno i sa suzama na licu nemoćni da učine nešto kako bi partner bio zadovoljniji i da ne pati toliko..

No ako netko kaže tko te jebe, što ti hoćeš, pusti ne ma miru, ne želim pričati o tome, to nije ništa drugo nego triska u lice životnom partneru a to nije niti lijepo niti pristojno a niti perspektivno za brak.
On naravno ima pravo da kaže, meni je 3 puta godišnje sasvim dosta, ja tebe volim, sretan sam, ne zamjeram ti ništa, nisam sjeban pa ne jebem, znači to je u mom svemiru idealna stvar, smatram se zdravim i to mi je super. Na to će ona reći ok pristajem na to ili ne.
Izbjegavanje teme - ne, odbijanje ići doktoru ili savjetniku -nikako ne, ne podržavam, problem treba rješavati. Ako on misli da problema nema na njoj je odluka hoće ostati ili potražiti kurac negdje drugdje. I to je legitimno, otvorena veza čisto za zadovoljavanje potrebe partnera zašto ne..?
Medicinski gledano sex trput godišnje za relativno mlade i sexualno aktivne ljude nije nešto što se smatra prihvatljivim, ukoliko se ne deklariraju kao asexualne osobe..
Slažem se zaključno s "ona će reći ok pristajem na to ili ne". Ne slažem se s nastavkom. Vjerojatno mu je teško reći da nije zainteresiran za seks, jer će žena u svoj svojoj ženskoj umješnosti svaliti sve na njega ili će, dakako, zaključiti da mu nije privlačna, pri čemu ju, rekao bih, manje više boli uvo je li privlačna njemu. Zapravo joj narušava 'generalnu ženstvenost', što je krivi zaključak. Generalna je ženstvenost ionako, ako mene pitaš, generirana ženstvenost, bezveze mi je takvo razvijanje identiteta.

Savjetnici ili doktori se u tom slučaju postavljaju kao nekakva regulativa, preuzimajući ulogu nekakvih plemenskih šamana. Zašto ne bi bilo normalno? Dobro pa su izbacili liječenje homoseksualnosti i ženske histerije elektrošokovima organizma - isto klasificirano, svojedobno, kao bolest.

Dok nas smrt ne rastavi, odlučivali smo nekada. Ili seks, odlučujemo sada. Okej, neka bude. Arrivederci, odoh jer se želim seksati. Neka bude, ali ajmo-nemojmo više pričati o nenormalnosti.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom