Pogledaj jedan post
Old 19.09.2017., 18:14   #92
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Svi ilegalci nakon prelaska granice dignu noge u zrak i žive od nekog vida socijale ili se bave kriminalom ili neki, usuđujem se čak reći najveći dio radi pa pridonosi američkom prosperitetu? Takve računice sam vidio i kod Brexitaša koji su tvrdili da strani legalni radnici samo žive na britanskoj socijalnoj pomoći pa je onda ispalo da u prosjeku produktivno pridonesu četiri puta više od onoga što im država plati.

Inače, procjene idu i do 21 pa do 25 milijardi i nema jebene šanse da će biti trajno rješenje problema ilegalne imigracije.
Nisam ja te brojke izmislio nego su u pitanju studije. Meni je fscinantno kako je svim protivnicima zida glavni argument da zid neće zaustaviti ilegalce iako zid još nije izgrađen niti itko ima pojima kako će funkcionirati?! Ako ste toliko sigurni da zid neće zaustaviti ilegalnu migraciju onda javite ljudima gdje je problem da grade kako spada. Pa neće zid projektirati čimpanze nego stručnjaci.

Nemojmo zaboraviti su Mađarska i Izrael ogradama odnosno zidovima uspješno zaustavili ilegalnu migraciju.
__________________
Politically Incorrect - And Always Right
Hugh Mungus is offline