Pogledaj jedan post
Old 23.10.2017., 01:18   #94
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali ova logika ne stoji.

Zamisli da ti uzmeš čitati neku knjigu od nekoliko stotina stranica. I pročiatš ju cijelu. Ali negdje u nekoj fusnoti stoji nešto, neka mala crtiva, što se neizravno može povezati s nečim. Ti to možda čak i propustiš, ne registriraš ili ne interpretiraš kao relevantno.

Da bi netko sutra čitavu stvar interpretirao posve pogrešno i neutemeljeno i na temelju te zlonamjerne interpretacije za tebe ustvrdio kako knjigu uopće nisu pročitao? Iako ti, ponavljam, knjigu jesi pročitao? Bi li u pravu bio ti koji bi kazao da knjigu jesi pročitao ili onaj koji bi tvrdio da ju nisi ni otvorio?

Sada se događa to da se mikroskopom pretražuje Strategija kako bi se našao bilo kakav trag koji se može dovesti u vezu sa TE Peruča, kako bi se na bilo koji način održala očito lažna i neutemeljena optužba - da je Miro Bulj podržao TE Peruča kao strateški projekt.

Ja je nisam čitao niti ću. Ovdje se pozivam na decidirane tvrdnje jednog od vodećih protivnika TE, koji spada u krug najupućenijih ljudi u zemlji vezano za to. Prihvaćam rizik da prenosim njegove možebitne pogrešne tvrdnje i ako itko ospori ono što je Cvitković rekao, ja ću se ispričati i priznati grešku.
Nema zamisli i nema propustio fusnotu jer ja tebe plaćam (mislim na Mira) da čitaš svako slovo 20000 kn mjesećno plus hrpa benficija i nemoj mi se zaklanjat iza priča za malu djecu.

Ja imam prvo proletit kroz strategiju ili je imam pravo krivo shvatit jer ja nisam plaćen za to iako mi moje poimanje korektnosti ne bi dozvolilo šlamperaj ali nitko u sabornici nema to pravo.

Nemoj šlamperaj ma kako minoran bio branit jer to ti naprosto nema smisla i gubi se svaki kredibilitet.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom